Ana sayfa » Overwatch’da En Kolay Oynanan Kahraman

Overwatch’da En Kolay Oynanan Kahraman

Overwatch’da En Kolay Oynanan Kahraman

Eğer Overwatch’da yeniyseniz ve oyuna yeni başlamışsanız, gördüğünüz onlarca farklı sinematik içinde siz de yer alabilirsiniz. Var olan kahramanlardan herhangi birini beğenmiş olabilirsiniz. Fakat diğer yandan her oyunca var olan karakterlerin kullanımına yönelik olarak zorluk derecelerinin de varlığından bahsetmek mümkün. Bunu en azından aklınızın kenarından çıkarmamalısınız. Bu yüzden Overwatch’da En Kolay Oynanan Kahraman makalemiz tam size göre!

En Kolay Oynanan Kahramanlar

Kapsamlı şekilde düşünüp taşındıktan ve de resmi bilgilerden de fazla neler sunulabileceğini belirledikten sonra ortaya yeni yol gösterecek farklı bir yazı var olacağını belirlemek mümkün. Bu noktada kolay oynanan kahramanlar konusu tahmin dileceği gibi son derece önemli. Pharah saldırı yapan karakter olarak, Winston, tank olarak, Soldier saldırı kahramanı, Bastion, savunma, Reaper yine saldırı olarak dikkatleri çeken karakterlerden. Bunların kısaca kendi özelliklerine değinilirse, Pharah’ın taarruz konusunda üstün performanslı bir kahraman olduğu fark ediliyor. Ayrıca Winston, yine ana silah olarak Tesla Cannon kullanıyor ve hem dayak yeme hem de dayak atma konusunda oldukça iyi bir görüntü vermekte. Soldier 76 ise kullanım kolaylığı, kendine ve takım arkadaşlarına can verebilmesi ve yüksek performansa sahip ultimate yeteneği ile dikkatleri çeken diğer saldırı kahramanlarından sadece birisi.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.