Ana sayfa » Overwatch Yeni Hero İpuçları ve Daha Fazlası

Overwatch Yeni Hero İpuçları ve Daha Fazlası

Karakterlerin güçlendirmeleri ve karakterlerin kendilerine ait özellikleri hakkında blog yazısı yayınlayan Blizzard, Overwatch yeni hero ile karşılaşabilirin ipuçlarını verdi. Yazıda Reaper, Soldier: 76, Pharah’ın annesi, Reinhardt, ve Torbjörn hakkında bahsedildi. Ayrıca Blizzard Overwatch’un orijinal üyesi olan Liao adında bir karakterden bahsetti.

Mei_003

Fakat bu bilgi iki türlü şekilde yorumlanabilir. Söylenildiği gibi Overwatch yeni hero olarak yazıda bahsedilen orijinal Overwatch üyesi Liao’u alabilir. Söylentilere göre bu bilgi ayrıca oyunda var olan Mei-Ling karakteri ile de bağlantılı olabilir.

Blizzard Mei’nin hayatı hakkında herhangi bir bilgi yayınlamadı bu yüzden blog yazısında bahsedilen Liao’nun Mei ile bağlantılı olup olmadığına karar vermek zor.

Şüphesiz ki inanılmaz derecede popüler olan Overwatch’a yeni karakterler gelecek. Fakat Blizzard bunun ne zaman olacağı hakkında bir bilgi vermedi. Şimdiden bildiğimiz bilgiler arasında Haziran ayında bir yama gelecek ve bu yamanın içerisinde dereceli maçlar ve daha fazlası olacak.

Başka bir habere göre Blizzard highlightların nasıl tutulabileceği hakkında da çalışıyor. Highlight’lar izlemesi zevkli oyun anlarımız arasında. Fakat oyunu kapadıktan sonra oyunda yaptığımız bu güzel hareketlerin görüntüleri kayboluyor. Blizzard buna bir çözümle geleceğini açıkladı.

Overwatch oyunda adı highlight olan bu kısa klipleri otomatik olarak kaydediyor. Bunlardan sadece 5 tane tutabiliyorsunuz ve 3. parti yazılımları kullanmıyorsanız bunları sosyal ağlarda paylaşamıyorsunuz.

Bu durum yayın ve paylaşma özelliklerine sahip konsol oyuncuları ve Xbox App’ ile bilgisayar üzerinde Windows 10’un video alma özelliği olan oyuncular için pek zor değil. Fakat bu durum biraz daha kullanışlı hale getirilebilir.

Bu klipleri daha sonrası için kaydedebilirsiniz. Daha da iyisi, bir kaç saniye olduklarından dolayı bu klipler Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara yüklemek için oldukça ideal. Blizzard bu konuya katıldığını ve bunun üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Overwatch’un resmi forumunda açıklama yapan oyun yöneticisi Jeff Kaplan “Üzerinde çalıştığımız durum için umuyoruz ki bir gün oyuncular bu kısa klipleri kaydedebilecek ve bunları sosyal ağlarda oyun üzerinden paylaşabilecekler” dedi.

Bildiğimiz kadarıyla bu proje yapcımların planları arasında ve üstünde çalışılıyor. Fakat bu özellik gelene kadar oyuncuların kısa klipleri kaydetmesi için video kaydetme programlarını kullanmaları gerekmekte.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.