Ana sayfa » Overwatch’un Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

Overwatch’un Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

Blizzard’ın piyasaya adeta bomba gibi ses getiren oyunu Overwatch’un kapalı beta tarihi belli oldu. Oyun, kapalı beta erişimine sahip olan oyuncular için Şubat ayında tekrardan erişime açılacak.

Overwatch'un kapalı beta tarihi Şubat 2016 olarak belirlendi

Overwatch’un kapalı beta tarihi Şubat 2016 olarak belirlendi

Oyunun betası neden bu kadar geç kaldı?

Blizzard’ın yaptığı açıklamaya göre bu tarihin bu kadar gecikmesinin sebebi, oyunculara kusursuz bir oyun performansı ve tecrübesi sunmak istemelerinden kaynaklanıyor. İlk olarak getireceği yeniliklerde, Point Capture ve Payload oyun modlarının yanında yeni bir oyun modu yer alacak. Bunun yanında ise yeni haritalar ve yeni içerik üzerinde oldukça fazla çalıştıklarını belirten Blizzard aynı zamanda bazı performans sorunlarını tamamen ortadan kaldıracak yeni bir yamanın da kısa süre sonra oyuncular ile buluşacağını bildirdi.

21 Haziran 2016 tarihinde piyasaya tam sürüm ile çıkması beklenen Overwatch için 60 dolarlık bir fiyat söz konusu. Oyun ise, PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilecek. Bunun yanında ise, her türden oyuncuya hitap eden 3 farklı oyun pakedi mevcut. Standart paket ile 21 Haziranda direkt olarak maceraya katılabilir, Origins pakedi ile karakter kostümleri ve Blizzard’ın diğer oyunlarında tasarlanmış Overwatch içeriğine sahip olabilir ve koleksiyoncular ise koleksiyon köşelerini Collector’s Edition ile genişletebilir.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.