Takip Et
Ana sayfa » Overwatch » Overwatch Tanıtımı

Overwatch Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Geliştiricisi ve yayımcısı Blizzard Entertainment olan Overwatch, ilk olarak BizzCon 2014’te duyurulan MMOFPS türüne sahip (yani birinci şahıs kamera açısı kontrolü) bir takım bazlı bir nişancı oyunudur. Omnic adı verilen ileri düzey yapay zekaya sahip makineler ile uluslararası saldırı istihbaratı Overwatch‘un mücadelesini konu alan oyun fütüristik bir zamanda geçiyor. Her karakterin kendine özel güçlere sahip olduğu oyunda bilim kurgu öğelerine ise oldukça yer veriliyor. Overwatch Tanıtımı ve daha fazlası için okumaya devam et!

Savunma, destek, saldırı ve tank olmak üzere 4 ayrı sınıf seçeneği sunan Overwatch‘da şu an için toplam 21 farklı kahraman yer alıyor. Her biri özel yeteneklere sahip olan bu kahramanların türleri ve silahları da tabii ki takım oyununu ön plana almak için birbirinden oldukça farklı. Örneğin saldırı karakteri olan Tracer düşman takımı fazla hasar verirken güçlerinden faydalanıp hata yaptığınızda bunu geri alma şansınız varken, defans karakteri olan Mei ile rakiplerinizin görüşünü kısıtlarken aynı zamanda onları yavaşlatıp dondurarak takımınıza oldukça fayda sağlayabiliyorsunuz.

Gelişmiş oyun grafiklerine sahip olan Overwatch, oyuncuya oldukça geniş bir oynanış mekaniği sunuyor. Haritaların bir bölümü gerçek dünyadan esinlenircesine oluşturulan oyunda İngiltere, Japonya ve Antik Mısır’daki çeşitli bölgelerde aksiyon dolu çatışmalara girebiliyorsunuz.

Şu anda kapalı beta testleri yapılan oyunun 2016 İlkbahar sezonunda oynayabilmek için yerinizi şimdiden 135TL’ye erken satın alma işlemi ile ayırtabilirsiniz. Eğer beta testlerine katılmaya ilgi duyuyorsanız ise, Battle.Net hesap ayarlarınızda Beta Profil Ayar bölümünden Overwatch‘u işaretleyip şanslı kesim arasına katılmayı bekleyebilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimleri yüksek olmamakla beraber aşağıdaki gibidir;

Minimum 

  • İşletim Sistemi: Windows® Vista/7/ 8/10 64-bit (En Son Servis Paketi)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3 or AMD Phenom™ X3 865
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 4850 ya da Intel® HD Graphics 4400
  • Bellek: 768 MB Ekran Kartı Belleği, 4 GB Sistem Belleği
  • Depolama: 7200 RPM, 5 GB Boş HDD Alanı

Önerilen 

  • İşletim Sistemi: Windows® Vista/7/ 8/10 64-bit (En Son Servis Paketi)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5 or AMD Phenom™ II X3, 2.8 GHz
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 ya da ATI Radeon™ HD 7950
  • Bellek: 2 GB Ekran Kartı Belleği, 6 GB Sistem Belleği
  • Depolama: 7200 RPM, 5 GB Boş HDD Alanı
World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.