Ana sayfa » Overwatch Open Beta Tam Sürümden Farklı Olmayacak

Overwatch Open Beta Tam Sürümden Farklı Olmayacak

Geri sayım daraldıkça oyun hakkındaki sorular da bir o kadar artıyor. Overwatch open beta sürümü, tam sürümden pek de farklı olmayacak.

overwatch fiyat

Overwatch open beta sürümünde olan içerik, tam sürümde olan içerikle aynı

Şu anda hala devam eden Overwatch open beta neredeyse bitmek üzere. Beta sürecinin son demlerine yaklaşırken de kafalardaki sorular hayli artıyor. “Oyunda ne gibi yenilikler olacak?” “Dereceli sistemine benzer bir sistem gelecek mi?” gibi sorular ise en çok sorulanlar arasında. Overwatch’un 24 Mayıs tarihindeki çıkışında pek fazla şey beklemek doğru değil çünkü şu anda olan içerik ile tamamen aynı içeriğe sahip olacak.

Resmi Blizzard forumlarında Jeff Kaplan’ın söylediğine göre tam sürümde birkaç bug düzenlemesi dışında bir şey bulunmayacak. Oyunun kapalı beta sürecinde bulunan Competitive modunun Open betaya dahil edilmemesinin sebebini ise oyunculardan aldıkları tonlarca geliştirilebilir geri bildirimlere bağlayan Jeff Kaplan, oyunun tam sürüme geçiş tarihinde bu modun da bulunmayacağını belirtti. Competitive modu, oyun tam sürüme geçiş yaptıktan sonra eklenecek. Jeff, aynı zamanda bu yazın oldukça eğlenceli geçeceğini ekleyerek sözlerini bitirdi.

Overwatch 24 Mayıs tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında tam sürüme geçiş yapacak.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.