Ana sayfa » Overwatch Güncelleme 1.11

Overwatch Güncelleme 1.11

Hanzo’ya Buff Geliyor

Blizzard yine boş durmadı. Overwatch Güncelleme 1.11 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Overwatch’un deneme server’ı PTR’a taze taze yeni güncellemeler geldi. (PTR: Yeni güncellemerin orjinal sürüme eklenmeden önce kullanılan deneme serveri.)

İşte Overwatch PTR’de denenen güncellemenin detayları:

– Hanzo artık okunu %10 daha hızlı charge edebilecek böylece daha da korkulacak bir Hanzo ile karşılaşabiliriz. Ayrıca duvar tırmanma özelliğinin ardından skill charge beklemesine gerek kalmayacak. Böylece daha hızlı olabilecek.

– Reaper artık Wraith form’da automatic reload kazanıyor böylece hem kaçıp hemen ardından da saldırıya hazır olabilecek. Mükemmel zamanlama ile rakiplerine üstünlük kurabilecek.

– Reinhardt’ın bir süredir şikayet edilen çekicine yükseklik ayarı geliyor. Artık 2m’den yukarıdaki karakterlere ulaşamayacak. Nihayet rahatlayabiliriz.

– Orisa ise tank karakteri rolüne daha uygun olacak şekilde zararı azaltılacak ancak bariyerini de artık daha sıklıkla kullanabilecek. Orisa’yı tank olarak oynamayı sevenler için güzel bir haber.

– Uzun süredir ayar beklenen ve zarar potansiyeli nedeniyle pro maçlarda sabit tercih haline gelen Soldier 76’in de zararı azaltılıyor. Eskiden 20 zarar veren her bir kurşun yama ile beraber 19 zarar verecek. Artık Soldier 76’yı seçmeden iki kez düşünmekte fayda var.

Hanzo’ya gelen güçlendirme ile Hanzo aldığı hakaretler karşısında kendini affettirecek gibi duruyor. Bütün oyuncular büyük bir heyecanla Overwatch Güncelleme 1.11 bekliyor!

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.