Ana sayfa » Overwatch Fanart Çalışmaları Şimdiden Gözleri Kamaştırıyor

Overwatch Fanart Çalışmaları Şimdiden Gözleri Kamaştırıyor

Overwatch karakterlerini düşündüğümüzde bir çoğunu birer nişancı olarak hayal etmek başta zor olabiliyor. Modern Dünyada geçen oyunda Hanzo’nun silahı bir yay iken, Reinhardt’ın silahı ise bir çekiç. Durum böyle olunca Overwatch Fanart çalışmalarının da oyun kahramanları kadar ilginç olabileceği insanın aklına geliyor.

Reddit kullanıcısı Doctaword‘un yaptığı gibi Overwatch karakterlerini başka evrenlere yerleştirmek herkesin aklına gelebiliyor. Doctaword kullanıcı isimli hayran Overwatch karakterlerini Dark Souls evrenine yerleştirmiş ve görünüşe bakılırsa bir hayli de başarılı olmuş ve karakterlere yeni baştan bir görünüm kazandırmış.

Çizimlerin içerisinde Mercy, Reinhardt, Hanzo, Tracer ve Roadhog  karakterleri var. Sanatçı çizimlerin içine Dark Souls’dan Coiled Bonfire Kılıcı ve bazı kahramanları da koymuş. Dark Souls evrenini bilmeyenler için bile fazlasıyla göze hitap eden bu çalışmalara sizler de göz atın:

overwatch_dark_souls_drawing_3-819x1152

overwatch_dark_souls_drawing_4-509x1152

overwatch_dark_souls_drawing_5-836x1152

overwatch_dark_souls_drawing_1-813x1152

overwatch_dark_souls_drawing_2-852x1152

Beta sürümünde 9.7 milyon kullanıcıya ulaşan Overwatch 24 Mayıs Salı günü tam sürüm olarak çıktı. Oyun çok büyük bir ilgi görmeye devam ediyor ve duruma bakılırsa bu tarz Overwatch Fanart çalışmalarının daha da fazlalaşacağı gözüküyor. Bu harika çalışmalar hakkında sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.