Ana sayfa » Overwatch DLC paketleri ücretsiz olabilir

Overwatch DLC paketleri ücretsiz olabilir

Overwatch’un tam sürüme ücretli bir şekilde giriş yapacağı ilk kez duyurulduğunda, Team Fortress 2 gibi oldukça başarılı bir oyunun modelini niye izlemedikleri oyuncuların akıllarında büyük bir soru işareti bırakmıştı. Çıkışında free-to-play modelini izlemese de oyunun yardımcı yönetmeni Aaron Keller ile yapılan bir röportaja göre gelecekteki Overwatch DLC paketleri ücretsiz olabilir.

Geleneksel bir çıkış izleyecek olan Overwatch’un, gelecekte free-2-play mantığını benimseyip benimsemeyeceği akıllara takılan önemli sorulardan birisi. Oyunun çıkış tarihine sayılı günler kala ise bu sorular daha fazla arttı ve oyuncular, oyun daha çıkmadan geleceğini konuşmaya çoktan başladı.

Yapılan röportaja göre Blizzard, Overwatch DLC paketleri hakkında planlar yapmaya zaten başlamış durumda. Yeni haritalar, karakterler ve daha birçok içerik şimdiden planlı ve programlı bir şekilde mevcut. Keller, oyuna ilk başlandığında tüm karakterlerin açık olmasını istediğini ve bunun için şirketin elinden geleni yapacağını eklemeden de sözlerini bitiriyor.

Her ne kadar gelecek olan DLC’lerin ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı belli olmasa da, şirketin şu ana kadar izlediği modellere göz atılırsa Overwatch’un geleceğinde free-2-play mantığının bir yerden illa yakalanacağını söylemek yanlış olmaz. Oyun hakkında daha fazla bilgi açıklanır açıklanmaz sizlerle bu haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Overwatch, ön sipariş ile satın alan kişiler için 3 Mayıs günü oynanabilir olacak. PC, Xbox One vePlayStation 4 için tam sürüme geçiş ise 24 Mayıs tarihinde olacak.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
 • Özgür Bingöm

  Bekliyoruz Ücretsiz Bişiler Olsun artık hep cebden hep bizden olmuyor sanala yatır yatır öldük iligimiz ifrağımız kurudu

 • ökkeş

  ilk defa deneyecegim bir oyun inş. iyi olcakdır

 • Sevda Kaya

  Bende deneyebilceğim için çok mutluyum bilgilendirme için teşekkürler.

 • Fatih Telli

  Çoğu oyun ücretsiz olarak başlayıp daha sonra kademe kademe ücretlendiriliyor. Oyunu takip edip deneyeceğim umarım güzel şeyler ortaya çıkar. Proje sağlam gözüküyor.

 • onurtanya8

  Oyunu çok güzel yapmışlar, silahlı oyunların aksine karakterlerin yetenekleri olması oyuna güzellik katmış tek sorun oyunun paralı olması, inşallah oyun bedava olarak bize sunulur.

 • Melike Öztürk

  Oyuncular için güzel bir yaklaşım olmuş, dlc paketleri haricinde bir kaç daha yaklaşım olursa biraz daha iyi olur ücretsiz paketlerin devamını bekliyoruz.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.