Ana sayfa » Overwatch Beta testi haftaya bitiyor

Overwatch Beta testi haftaya bitiyor

Blizzard'dan gelen açıklama göre Overwatch, beta testleri aşamasını 25 Nisan tarihinde tamamlayacağını bildirdi.

Overwatch Beta testi önümüzdeki hafta Blizzard tarafından sonlandırılıyor.

Overwatch Beta

Overwatch Beta sürecini başarıyla tamamladı

Blizzard’dan gelen açıklamaya göre, geliştirici ekip oyunun yapımında artık sonlara yaklaştığı için kapalı beta sürecini tamamlayacaklarını ve oyunun 25 Nisandan itibaren kapanacağını tüm hayranlarına duyurdu.

Beta sürecinin son günü olarak 25 Nisan Pazartesi belirlendi. Sunucular Blizzard saatine göre sabah 10’da kapatılacak ve hiçbir oyuncu beta daveti almayacak. Aynı zamanda hafta sonları yapımcıların oyunu test etme ihtiyacına göre yapılan stres testleri de şu aşamadan sonra olmayacak.

2 gün önce Blizzard tarafından gelen açıklama ile oyunculara, oyunun farklı beta versiyonlarında yer aldıkları için teşekkür edildi ve oyunun açık beta testi için sabırsızlandıklarını eklediler.

Son bir açık beta testi 5 Mayıs 2016 ve 9 Mayıs 2016 tarihleri arasında, PC, PlayStation ve Xbox One platformlarında yapılacak. 29 Nisandan önce oyunu ön sipariş ile satın alan kişiler ise oyuna 3 Mayısdan itibaren erişim sağlayabilecek.

Blizzard aynı zamanda tam sürüme geçerken bizleri neleri bekleyebileceğini içeren bir videoyu başlamadan da geçmedi.

Oyun tam sürüme 24 Mayıs 2016 tarihinde PC, PlayStation ve Xbox One platformlarında geçecek.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.