Ana sayfa » Overwatch 30 Milyon Oyuncu Barajını Aştı!

Overwatch 30 Milyon Oyuncu Barajını Aştı!

Coştur bizi Overwatch!

An itibariyle Blizzard Entertainment, Overwatch 30 Milyon Oyuncu barajını geçtiğini duyurdu. Yalnızca satın alınarak oynanması mümkün olan bu oyunun böyle bir sayıya ulaşması muhteşem bir başarı.

Çıkış tarihinden bu yana yaklaşık 1 yıl olan oyunun bu süreç boyunca Twitch platformunda defalarca en çok izlenen oyunlar kategorisinde olması, her geçen gün kat kat oyuncu kazanması ve pek tabi ki Blizzard Entertainment’in oyunla her daim ilgilenmesine oyunun bu kadar popüler olmasındaki başlıca etkenler diyebiliriz.

Her geçen gün farklı etkinlik ve farklı sürprizlerle karşımıza çıkan oyunun Uprising etkinliği hala devam etmekte. Bir ay içerisinde 1 yılı dolacak olan oyunun, yıldönümüne özel bol bol etkinliklerle karşımıza çıkacağına inanıyoruz.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak oynamasından çokça keyif aldığımız bu oyunun başarısını kutlarız. Dileriz ki, daha da gelişmeye devam etsin. Yürü be Blizzard!

Overwatch Nasıl Satın Alınır?

Hey oradaki! Gel ve bu maceraya ortak ol. Oyunu satın aldığından pişman olmayacaksın. Aşağıdaki linklerden oyuna kayıt ol, indir ve satın al.

Kayıt Ol
İndir
Satın Al

Eğer oyuna sahipsen ve hangi karakterin sana hitap ettiğine emin değilsen, bu test tam sana göre!

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.