Ana sayfa » Origin Oyunlarında %83’e varan indirimler başladı!

Origin Oyunlarında %83’e varan indirimler başladı!

Origin ‘de %83 ‘e varan indirimler

Origin, oyuncuların kendilerine olan bağlılına karşı onlara duymuş olduğu minnettarlığı gösterebilmek adına bazı oyunlarında %83 ‘e varan indirimler başlatmış. Bizde sizlere satın almayı düşünebileceğiniz oyunları listeledik.

STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition

Origin Starwars Battlefront

17 Kasım 2015 tarihinde satışa sunulan ve EA DICE tarafından geliştirilen STAR WARS™ Battlefront™ en dikkat çeken indirime sahip. STAR WARS™ Battlefront™ normal fiyatı 29.99€ iken %83 indirim ile 4.99€ satılmakta. Oyunu satın almak için buraya tıklayın.


Titanfall™ 2

Titanfall 2

28 Ekim 2016 tarihinde satışa sunulan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu Titanfall™ 2 en son indirim ile birlikte 29.99€ ‘dan 14.99€ ‘ya satışa sunulmaktadır. Oyunu satın almak için buraya tıklayın.


Tomb Raider Survival Edition

Tomb Raider Survival Edition

5 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürülen aksiyon oyunu Tomb Raider ‘ın Survival Edition moduna indirimle birlikte 6.24€ ‘a sahip olabilirsiniz. Survival Modun normal moda göre farkı standart edition ile birlikte silah dlc ‘sinide barındırıyor olması. Oyunu satın almak için buraya tıklayın.

Mirror’s Edge™ Catalyst

Mirror’s Edge Catalyst

Parkur yapmaya yönelik bir oyun olan ve EA DICE tarafından geliştirilen Mirror’s Edge™ Catalyst 7 Haziran 2016 tarihinde yayınlanmıştı. Origin tarafından yapılan indirimle birlikte 4.99€ ‘a sahip olabilirsiniz. Oyunu satın almak için buraya tıklayın.

Battlefield 4™

Battlefield 4

FPS türü oyunları seven oyuncuların kesinlikle oynaması gerek Battlefield 4 29 Ekim 2013 tarihinde yayınlandı. EA DICE tarafından geliştirilen oyuna %75 indirim ile 19.99€ yerine 4.99€ ‘a sahip olabilirsiniz. Oyunu satın almak için buraya tıklayın. 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.