Takip Et
Ana sayfa » One Piece Pirate Warriors 3 » One Piece Pirate Warriors 3 Tanıtımı

One Piece Pirate Warriors 3 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Yapımcısı Omega Force, yayıncısı ise Bandai Namco Entertainment olan One Piece: Pirate Warriors 3 video oyunu, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, ve Microsoft Windows platformları için yayınlandı. One Piece: Pirate Warriors 2’nin devamı olan oyun, Japonya’da 26 Mart 2015 yılında ve Batı ülkelerinde ise 25 Ağustos 2015 tarihinde piyasaya sürüldü. Anime severlerin merakla beklediği One Piece Pirate Warriors 3, oyunun kontrol sisteminin sıkıntılı olmasından dolayı beklentileri tam olarak karşılamadı. Oyunda yer alan CO-OP modu + puan kazandırırken, online olarak oynanmaması bu + puanı doğrudan silmiş oldu. Oyunumuz animeye sadık kalarak “East Blue Saga” ve “Dressrosa Arc” bölümlerinde bitiriyor. Muhtemelen animeyle devam etmeleri gerektiği için siz hikaye modunu tamamlamış olsanız bile, güncellemeler ile sizlere yeni görevler verilecektir. Oyunun sizlere sağlamış olduğu DLC alarak kostüm açabilir ve animede bulunan karakterlere sahip olabilirsiniz. Bu sahip olduğunuz karakterler hikaye modunda ne yazık ki ilk başlarda kullanılamıyor.

One Piece Pirate Warriors 3 yine animeye sadık kalarak karakterlerin özelliklerini doğrudan oyuna eklemiş. Örneğin, Sanji ile oynadığınızda bayan düşmanlarınıza vuramıyorsunuz. Vuramıyorsunuz dediysek, gerçek manada vuramıyorsunuz. Hatta vurduğunuzda canınız bile azalıyor. Sanji’nin sapıklık özelliği hiç eksiltilmeden oyunumuzda yer alıyor. Bazı görevleri iki kere veya daha fazla bitirmek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durum her ne kadar can sıkıcı gibi gözükse de karakter geliştirmek için tamamlamanız şart.

Yazımızı sıkılmadan okuyan arkadaşlarımız için ise bir sürprizimiz daha var!

Bandai Namco sitesinde ücretsiz olarak dağıtılan “Fan Gift Pack” temin edebilirsiniz. Paketi almak için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan linklere tıklamak.

Steam için Fan Gift Pack

PS4, PS3 ve PS Vita için Fan Gift Pack

Ufak bir not daha ekleyelim. Oyunu yüklediğinizde hikaye modunda sesleri duymuyorsanız, yeniden kurulum yapmak sorununuzu giderecektir.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.