Takip Et
Ana sayfa » OGame » OGame Tanıtımı

OGame Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Browser yani tarayıcı oyunları olarak adlandırılan oyunların henüz piyasaya yeni çıkmaya başladığı 2000 yıllarının başlarında kullanıcıları geniş bir dünya içerisinde deneyimlerini paylaşabilmeleri için piyasaya sürülen oyunlardan bir taneside OGame‘dir. Oyun ilk olarak sunulduğunda kısa zaman içerisinde milyonlarca kullacının yoğun ilgisini görmüş olup kullanıcı sayısını arttırmıştır. Açıldığı tarihten bu yana 15 yıl geçmiş olmasına rağmen tabiri caizse Ogame ile büyümüş olan bir nesilin çocuklarıyız diyebiliriz. 2006 yılında superbrowser game ödülünü alarak Ogame ismini büyük bir ölçüde piyasaya duyurmuş ve prestij kazanmıştır.

OGame dünyasına ilk giriş yapan kullanıcıları boş ve küçük bir gezegen karşılaşmakta ve uzay macerasına ilk adımı atacakları bir dünyaya kapılarını açmaktadır. Ellerinizde bulunacak olan sınırlı kaynaklar, ganimetler veya çevreden toplayabileceğiniz madenlerin sayesinde küçüp çaplı tesislerin inşasına başlayabilir ve zaman içerisinde kurabileceğiniz Uzay Gemisi Üretim Merkezleri sayesinde uzay dünyasının derinliklerine yolculuk yapma imkanını size sağlayacaktır. Keşif gemilerizi, gezevenlerin veya düşmanların varlıklarını sorgulamak için uzay boşluğuna gönderebilir ve bu sayede etrafınızda bulunan boş gezegenleri sömürgeleştirebilir ve onların hammaddelerinden bir kısmını elde edebilirsiniz.

Yıllar geçmiş olmasına rağmen hala kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören OGame birçok kişi için artık bağımlılık derecesine gelmiştir diyebiliriz. Uzay boşluğu içerisinde herhangi bir sınır noktası bulunmadığı için kendinizi sonsuza kadar geliştirebilir ve evrenin tek süper gücü olabilirsiniz. Aslında tüm oyuncularında hedefi tam olarak budur.

Oyun tamamen ücretsiz olmakla beraber arzu eden kullanıcılarının OGame Karanlık Maddeler ve bazı özel içerik ile hızlandırılacak ulaşabilme imkanı verilse de genel anlamda herhangi bir ödeme mecburiyeti bulunmamaktadır.

Bazı oyunlarda mobil giriş ve Ipad uygulaması bulunmamasına rağmen OGame i çok rahat bir şekilde dilediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Oyunun yapımcısı olan firma oyuna olan güveninizi arttırıyor ve herhangi bir kötü sürpriz ile karşılaşmamanız için kendisine güvenmenizi sağlamaktadır.

OGame dünyasına dilediğiniz zaman katılabilir ve uzay boşluğu içerisinde yapılan amansız mücadelelere katılarak evrenin tek süper gücü olduğunuzu tüm kullanıcılara ispat edebilirsiniz.

Kuracağınız yapılarda ve yapacağınız savaşta şimdiden başarılar dileriz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.