Ana sayfa » Oculus Rift 6 Ocak 2016 Tarihinde Satışta!

Oculus Rift 6 Ocak 2016 Tarihinde Satışta!

1990’lı yıllardan beri hayallerimizi Matrix, FİLM ve FİLM gibi filmlerle süsleyen sanal gerçeklik artık hayatımıza yavaş yavaş girmeye başladı. Oyun sektöründe tamamen yeni bir çağın başlangıcına imza atacak olan Oculus Rift bundan çok da uzun olmayan zaman önce tanıtımı yapıldı ve çeşitli youtuber, streamerlara oynamaları için gönderildi. Kısaca, sanal gerçeklik donanımının babası,  6 Ocak 2016 tarihinde ön-satışa sunuluyor.

or_oynanacakoyunlar

Oculus Rift’in tam fiyatı hala belli olmasa da ön-satışa çıktığı gibi fiyatlandırmaları da görebileceğiz. Oculus Rift projesinin başında olan Palmer Luckey, daha önceden cihazın 350 Amerikan Doları civarında olacağını belirtti.

Cihazın Türkiye’ye ulaştırılıp ulaştırılamayacağı ise hala bilinmese de cevapsız kalan bütün sorular yarın ortaya çıkacak.

Ayrı olarak cihazın ön satışının başlangıcını geriye doğru sayan sayacı, Rift’in resmi internet adresinde bulabilir, siparişlerinizi buradan gerçekleştirebilir ya da cihaz hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.