Ana sayfa » Büyük Ses Getiren No Man’s Sky Steam’de Rekora İmza Attı

Büyük Ses Getiren No Man’s Sky Steam’de Rekora İmza Attı

Satışa sunulmadan önce bile adından fazlasıyla söz ettiren No Man’s Sky Steam platformunda yıldız oyunlar arasına hızlıca giriş yaptı. Yapımcısı Hello Games olan uzay keşfetme oyunu No Man’s Sky, Steam Stats’a göre teknik sorun şikayetleri almasına rağmen ilk gününde 212,620 oyuncuya ulaştı.

No Man's Sky Satış

Bu başarı Dota 2 gibi çok fazla oynanan oyunlar ile karşılaştırıldığında çok büyük bir rakam gibi gözükmemesine rağmen 15 kişilik bir ekip olan Hello Games için büyük bir başarı. No Man’s Sky Steam’deki diğer tekli oyunculu oyunlarla karşılaştırılırsa ilk günlerinde; XCOM 2’nin çıkışından itibaren 133,022 oyuncusu , Dark Souls 3’ün 129,975 oyuncusu ve büyük hit olarak görülen Stardew Valley oyunu sürpriz bir şekilde 64,632 oyuncusu vardı.

No Man’s Sky Steam başarısı ile oyun platformlarında uzun süre başarılara imza atacak gibi duruyor. Aynı satış rakamlarına benzer olan Skyrim 2011’de ilk gününde yaklaşık 280,000 oyuncuya ulaşmıştı ve çıktıktan 2 gün sonra 3.5 milyon kopya satmıştı.

No Man’s Sky Steam platformunda 150,00 TL’den satışa sunuldu. Oyun daha büyük başarılara imza atacak mı bilinmez ama şimdiden adını oldukça duyurmaya devam ediyor. No Man’s Sky’ı oynayan okuyucularımızın yorumlarını bekliyoruz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.