Ana sayfa » No Man’s Sky Refund : Oyuncular Paralarını Geri İstiyor

No Man’s Sky Refund : Oyuncular Paralarını Geri İstiyor

No Man’s Sky refund almasıyla bu hafta oyun dünyasında en çok konuşulan konular arasında oldu. Geçen hafta Sony, Amazan ve Steam’in No Man’s Sky için geri ödeme başlatacağı hakkında dedikodular çıkmıştı. Dedikodular doğru çıktı fakat bu geri ödemeler koşulsuz olmayacak.

Büyük oyun haber sitesi IGN’in Sony’i araması üzerine müşteri hizmetleri bir oyuncunun geri ödeme isteyebileceğini fakat bunun bazı koşullarının olduğunu söyledi. Müşteri hizmetlerine göre oyun içi teknik hatalar yaşayan oyuncular geri ödeme isteyebilirler. Playstation araştırma ekibinin kararından önce müşteri hizmetleriyle yapılan görüşmede karşılaşılan sorunlar konuşuluyor ve duruma göre karar veriliyor.

No Man's Sky inceleme

Satış sitesi Amazon No Man’s Sky refund adına pek bir açıklamada bulunmadı fakat geri ödemelerini duruma göre yaptığını belirten internet sitesi müşterilerine geri ödeme yapabileceğini belirtti. Bu geri ödeme türü tüm dünyada geçerli bir durum olacağı kesin.

Steam No Man’s Sky refund durumu ortaya çıktığında Steam’de oyunun satış sayfasının üstünde standart geri ödeme koşullarını içeren turuncu bir kutucuk çıktı. Kutuda yazanlar şöyle: “Standart Steam geri ödemesi No Man’s Sky için de geçerlidir. Özel bir istisna yoktur…” Steam’in resmi sitesinde iadeleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Eğer iade için bu büyük firmalara gidecekseniz elinizdeki argümanı sağlam tutun diyebiliriz. Büyük çoğunluğun beğenmemesi para iadesi için yeterli bir durum değil. Evet, iadeler yapılıyor ama bu işlem belli bir düzlükte ilerlemiyor.

Son zamanlarında haber ve hayran sitelerinde fazlasıyla ilerleyen No Man’s Sky refund durumu çok konuşulanlar arasına girdi. Hatta öyle bir duruma geldi ki hayranlar haklarını talep eden ve “No Man’s Sky İade Parası ile Yapılabilecek 5 Şey” adlı konular açmaya başladılar. No Man’s Sky çıkmadan önce çok büyük ses getirmişti. Herkes oyun için çok heyecanlıydı fakat oyun PC platformunda fazlasıyla optimizasyon hatası ve teknik sorunlar yaşattı. Bu sorunların yama ile düzelmemesi üzerine insanlar heveslerini kaybetti ve paralarını geri istemeye başladı. Çok büyük ses getirebelecek potansiyelde bir oyunun böyle durumlara düşmesi eminiz ki herkes için çok üzücü.

İade isteyip istememek müşterinin elindedir fakat kararınızı iyice düşünmenizi ve ona göre hareket etmenizi öneririz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.