Takip Et
Ana sayfa » NieR Automata » NieR Automata Tanıtımı

NieR Automata Tanıtımı

NieR Automata Tanıtımı Hakkında

Oyun farklı konusu ile eylem rol yapma oyunu türleri arasında yer almaktadır. Özellikle tek oyuncu olarak oynanabilen oyun ana karakter üzerinden oyunda verilen görevleri yerine getirmenizi kapsamaktadır. Kıyamet koptuktan sonra dünyada açık kalan binlerce yıldır bulunan açık aksiyon rol yapma oyunu olarak bilinen NieR Automata oyununu oynamak isteyenlerle satın alma işlemini yaptıktan sonra istedikleri her durumda oyuna dahil olabilirler ve NieR Automata Tanıtımı ile daha fazla bilgi sahibi olacaklardır.

Bayan bir savaşçının nasıl savaşabileceğini ortaya koyan oyun özellikle bu yönüyle de ilgi çekmektedir. Farklı yaratıklar ile karşı karşıya gelen oyuncu oyun boyunca karşılaştığı bütün zorlukları alt ederek bu şekilde ilerlemek zorundadır. Kılıcı ile savaşan oyuncu karşısına çıkan her türlü zorluğa karşı gücünü kullanarak bu şekilde kıyamet sonrasında ortaya çıkmış olan yaratıklar ile baş etmeye çalışmaktır.

NieR Automata Oyunu Nasıl Oynanır?

PlayStation 4 ve Microsoft Windows platformlar üzerinden oynanabilen NieR Automata oyunu nasıl oynanır? Diye düşünenler öncelikle oyunun kurulumunu yaptıktan sonra sisteme giriş yaparak bu şekilde oyna başlayabilirler. Oyun tek oyuncu ile devam ettiğinden baş karakter olarak oyuna dahil olunmaktadır.

Oyunda yer alan başkarakter bir bayandır ve kılıcı ile karşısına çıkan zorlukları alt etmeye çalışmaktadır. PlayStation oyunları arasında yer alan oyun özellikle farklı dünyalarda oyunlara dahil olmak isteyenlerin ilgisini çekecek türden bir kurguya sahiptir. Bu yönüyle de oyun oynamayı sevenlerin tercihi olmaktadır.

NieR Automata Nerelerde Oynanır?

Oyun oynamak isteyenlerin öncelikle oyunu satın almaları gerekir. Satın alma işlemleri tamamlandıktan sonra üyeler giriş yaparak bu şekilde oyuna dahil olabilirler. Oyun oynamak isteyenler PlayStation 4 veya Microsoft Windows platformlar üzerinden oyuna dahil olma imkanı elde edebilirler. Her iki platform üzerinden de oynanabilmesi için öncelikle satın alınması gerekir.

Oldukça yeni bir oyun olmasına karşın ilgi gören oyun seçenekleri arasında bulunmaktadır. Farklı konusu ile dikkat çekerek bu şekilde özellikle oyuncuların dahil olmak istediği bir savaş ve aksiyon oyunu olarak tercih edilmektedir. Oyunda yer alacak olan oyuncular tek başına oyuna hakim olacakları için keyifli bir mücadele onları bekliyor.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.