Takip Et
Ana sayfa » Need For Speed Porsche Unleashed » Need For Speed Porsche Unleashed Tanıtımı

Need For Speed Porsche Unleashed Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Need For Speed Porsche Unleashed, Electronic Arts tarafından 12 Mart 2000 tarihinde piyasaya sürülmüş olan araba yarışı oyunudur. Need For Speed’in diğer oyunlarından farkı daha çok Porsche araçlarının fazla olduğu ve Porsche’ın o yıla ait tüm modelleri yer almaktadır.

Girişte sizi güzel müziklerin beklediği Need For Speed Porsche Unleashed aklımızda büyük izler bırakmış desek yanlış söylemiş olmayız. Avrupa’da o dönemde bulunan şarkıların yer aldığı ve Porsche araçlarının sizin emrinize amade olan, Mercedes, Corvette ve Ferrari gibi araçları unutup 2000 model Porsche’lerin garajınıza giriş yapıyoruz. Bu büyük garajdan seçtiğimiz bir araba ile yarışa başlayabiliyoruz ve yarışlar rally veya simülasyon modunda değil. Bir yarış simülasyonu şeklinde olmadığı ve daha çok araç kullanmak, hız yapmak gibi heyecan dolu dakikalar geçireceğiniz bir oyun. Araç çeşitliliğinin çok fazla olduğunu söylemiştik fakat sadece oyuna başlangıçta verilen araba çeşitleriyle yetinilmemiş daha sonradan da araç eklemesi yapılmış.

Oyunda tek başınıza sadece yarış yapabileceğiniz gibi kariyer modunda da oynayabilirsiniz. Bazı araçları oynamanız için yarışlarda birinci gelerek o araçları açmanız gerekiyor, diğer türlü bu araçları kullanamayacaksınız. Bu yarışlar bazen sizleri zorlayacak ve birinci olmak için biraz uğraş verebilirsiniz, sonucunda ise güzel bir araba kazanabilirsiniz. Araç çeşitliliği gibi pistler de bir o kadar çeşitli, arabalar Avrupa’dan olunca pistlerinde Avrupa pistleri olduğunu göreceksiniz. En başlarda az sayıda pist olsa da ilerledikçe pistlerde fazlalaşacaktır. Yarış yapabildiğiniz gibi oyunda diğer bir mod olarak araba deneyebileceğiniz bir modda bulunuyor, bu mod sayesinde aracı daha iyi nasıl kullanabileceğinizi anlıyorsunuz ve yarışlarda birinci olma şansınızı bu şekilde artırabiliyorsunuz. Single modda bu pist sayısı az sayıda ama bu durum oyun için bir eksi durum olarak görünmüyor.

Oyun grafiksel ve müziksel açıdan gayet düzgün ve özenle hazırlanmış görünüyor. Menüler ve oyun arayüzü o dönem oyunlardan beklenenlerden daha yüksek olduğu da gözümüzden kaçmadı.

Oyunu Single ve MultiPlayer modunda Play Station ve Microsoft Windows yani bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.

Oynanacak Oyunlar olarak keyifli yarışlar ve Need For Speed Porsche Unleashed‘ta her daim güzel dakikalar geçirmenizi dileriz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.