Takip Et
Ana sayfa » Need For Speed 2015 » Need For Speed 2015 Tanıtımı

Need For Speed 2015 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Need For Speed 2015 Tanıtımı Hakkında

Büyük ve heyecanlı bu yarış, 1994 yılında “The Need For Speed” adıyla ilk defa bilgisayarlardaki yerini aldı. 3DO sürümü ile yayınlanan bu oyun, yarışın ilk serisi olarak bilinmekte. İlk yarış 3DO, Saturn ve PS1 platformlarında oynanmaya başlanmıştır. O günden bugüne kadar sürekli geliştirilen Need For Speed son serisi olan Need For Speed 2015 ile karşımızda. NFS 2015 kısa adıyla anılan yarış oyunu Ghost Games tarafından geliştirmiş ve şuan için sadece PS4 ve Xbox One platformlarında oynanma imkânı bulunmaktadır. Need For Speed 2015 Tanıtımı hakkında detaylı bilgiyi bu yazımız ile edinebilirsiniz.

Oyunu yakından takip edenler serinin filmini de izlemiştir. İzlemeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse, Need For Speed: Hız Tutkusu geçtiğimiz yıl (2014) Mart ayında beyaz perdede hayranlarıyla buluşmuştur.

Need For Speed 2015 Hakkında Bilgi

NFS 2015 önceki seri olan “Need For Speed: rivals”’ın haritasına göre iki kat daha büyük bir harita ile gelmektedir. NFS Rivals bildiğimiz gibi Underground serisinden esinlenerek geliştirilmişti. Şehir kültürünün ön plana çıktığı, gece gündüz döngüsünün kullanıldığı ve gerçek dünyaya daha çok benzeyen son seri NFS 2015 bizlere aksiyon dolu heyecanlı bir yarış imkânı sunmakta. Oyunun baştan aşağıya yenileyeceklerini ve serinin köklerine doğru döneceklerini söyleyen proje yapımcısı Marcus Nilsson verdiği sözü tutmuş gibi görünmekte.

Need For Speed 2015 Yenilikler

Need For Speed 2015 yenilikleri hakkında bahsetmeye başlayalım. Oyun içinde önceki serilerde yer alan saygınlık puanı bu yeni seride de kaldığı yerden devam etmekte. Deneyim puanınız ne kadar çok olursa oyun içerisinde puan toplama imkanınız aynı orantıda çok olmakta.
NFS 2015 içerisinde tüm arabalar bilindiği gibi kilitli gelmektedir ve oyun içerisinde bunları elde etmek için, oyuncuların yarışlardan kazandığı parayı biriktirmesi gerekir. Eskiye döneceklerini söylediklerinde herkesin kafasında “acaba polisler yarışların kabusu olacak mı? “ sorusu vardı, şimdi NFS 2015’te Hot Pursuit’ten hatırladığımız polisler yarışlarımızın kabusu olacak.
Size kötü bir haberimiz var en az 52 araç bulunan bu seride hangi aracı modifiye edeceksiniz? Bu çok karışık bir durum değil mi? Düşünün 52 tane aracınız var ve yeni eklenen birçok modifiye parçası mevcut. Sizde Need For Speed yarış oyununa düşkünseniz fazla düşünmeyin aslında bu çok kötü bir durum değil, sıkı bir oyuncuysanız ve her yarışı koparabiliyorsanız oynadıkça oyun içi para kazanarak yeni araçlar ve modifiye paketleri satın alabilirsiniz.

PS4 cihaza sahip değilseniz biraz daha beklemelisiniz, oyun şuan için sadece PS4 ve Xbox platformlarında oynanabilmekte. Oynanacak oyunlar listenize bu oyunu, 2016 yılının ilk çeyreğinde katabilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.