Takip Et
Ana sayfa » NBA 2K16 » NBA 2K16 Tanıtımı

NBA 2K16 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

NBA 2K16 Tanıtımı Hakkında

Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K16, bir basketbol similasyon oyunudur. 2K Sports tarafından 29 Eylül 2015 tarihinde yayınlanan oyun tek oyunculu ve çok oyunculu modlarda oynanabilmektedir. Özelikle mobil kullanıcıların daha çok oynadığı NBA 2K16, Microsoft Windows, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Android ve İOS platformlarında oynanma imkânına sahiptir. 29 Eylül 2015 tarihinde yayınlanan oyunun Android ve İOS sürümleri 14 Ekim 2015 tarihinde yayınlanmıştır. NBA 2K16 Tanıtımı hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

NBA 2K16 Oyunu Hakkında

NBA 2K16, 2K Sports tarafından yayınlanan ve android kullanıcıları arasında da oldukça yaygın bir şekilde oynanan bir basketbol similasyon oyunudur. Oyuna yeni eklenen özelikler sayesinde artık kendi takımınızı kurabileceksiniz. Üstelik takımınızı kurarken birçok özeliği kediniz belirleyerek dilediğiniz özelikte takım oluşturabileceksiniz. Takımınızın forması, logosu, antrenman sahasını ve oyuncuların fiziksel özeliklerine kadar birçok ayrıntıyı düzenleyerek dilediğiniz takımı oluşturabilirsiniz. Oyun içinde takımınıza birde şehir seçerek hangi şehrin takımı olacağınıza karar verebilirsiniz. Seçeceğiniz şehirde Arena kurmaya karar verirseniz ve Arenayı kurarsanız artık o şehir sizin mekânınız olacak ve gerçek anlamda o şehrin takımı olacaksınız.

NBA 2K16 sayesinde NBA sezon oyunları, playofflar ve yaz liglerini oynama imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca 2K16 sürümü sayesinde Euro lig taklidi bir ligde de oyun oynama imkânına sahip olabilirsiniz. NBA ya da diğer basketbol liglerinden birçok basketbolcunun vazgeçilmezi olan dövmeleri bu sürümde siz düzenleyebilirsiniz. Yeni eklenen 1500 farklı dövmeyi dilediğiniz basketbolcunuzda kullanabilir ya da mevcut dövmeyi değiştirebilirsiniz.

NBA 2K16 ile birlikte basketbol oyun severlerinin özelleştirebileceği birçok özelik bulunmaktadır. Oyuncuların dövmeleri, oyun esnasındaki kamera açıları, ses seviyeleri ve gerçekçilik düzeyleri birçok faktör kullanıcı tarafından özelleştirilebilmektedir.

Bu oyun sayesinde kendi basket takımınızı oluşturarak çevrim içi diğer kullanıcılarla birlikte çevrim içi müsabaka yapabilirsiniz. Oyun içi satın alma sayesinde çeşitli kartlar alarak şansınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca bu kartlara maç galibiyetleri sayesinde de erişim sağlayabiliyor olmanız oyunun güzel yanlarından bir tanesi olarak görülmekte.

Oyunun Sistem Gereksinimleri

NBA 2K16 basketbol similasyon oyun severlerin oynanacak oyunlar listesine eklemesi gereken önemli oyunlar arasındadır. Sistem gereksinimlerine baktığımızda, Windows 7 işletim sistemi, İntel Core2 Duo işlemci, 2 Gb Ram ve 50 Gb HDD veri alanı oyunu oynayabilmeniz için gerekli olan minimum sistem gereksinimleridir.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.