Takip Et
Ana sayfa » MU Online » MU Online Tanıtımı

MU Online Tanıtımı

MU Online Tanıtımı

MU Online Hakkında
Ana vatanı Kore olan Webzen Şirketi tarafından üretilen ve piyasaya sunulan MU online 3D grafiklere sahip bir MMORPG oyunudur. Efsanevi MU Kıtası ve mitlerini konu alan bu fantastik RPG tabanlı oyunda, toplamda seçebileceğimiz 8 farklı sınıf bulunuyor. 2003’de kullanıcılara sunulduğu ilk andan itibaren popülerliğini 10 yılı aşkın süredir kaybetmeyen ve online oyunların atası diyebileceğimiz MU online, çeşitli 3D MMORPG oyunlarının da öncüsü konumunda. MU Online Tanıtımı hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Mu Online, grafiksel açıdan klasik Asya çizgilerini taşımaktadır fakat her ne kadar günümüze göre demode dursa da, hatrı sayılır bir çok güncelleme ve yeniliğe dönük çalışmalarıyla Webzen oyunu halen güncel tutmaktadır ayrıca daha kaliteli görsel öğelere sahip olması, yapımın ne denli geleceğe dönük olarak tasarlandığının da kanıtı olarak gösterilebilir. MU Online’nın vazgeçilmez bir özelliği de, Webze ‘nin tercih ettiği 3D üst düzey oyun motoru sayesinde, oynanış sırasında gereksiz veri harcanışını kısıtlayarak, oyunculara daha akıcı ve sürdürülebilir bir ortam sağlamaktadır. Bu da MU Online ‘in benzeri diğer oyunlardan ayıran en belirgin özelliklerinden bir tanesidir. Oyun içerisinde hatrı sayılır büyüklükte birden çok haritasının bulunması, oyun içerisinde her an aksiyona dahil olabileceğiniz çeşitlilikte ve sayıda türlü yaratık ve bossların bulunması, yapılan düello ve savaşların tamamen tecrübeye dayanması, oyuncuların doğru taktik ve stratejileri her seviyede yeniden keşfetmesi MU Online’ı rakiplerinden bir adım öne çıkartıyor. Bu başarılı yapımın tadına bakmak isteyenler buradan kayıt olabilir ve buradan oyunu indirilebilir, keyifli oyunlar!

MU Online Minimum Sistem Gereksinimi:

İşletim Sistemi: Windows XP veya üzeri
İşlemci: Pentium 4 – 2.0 Ghz veya üzeri
Ekran Kartı: 3D grafik desteği 32MB veya üzeri
RAM: minimum 1 GB
DirectX: 9.0c veya üzeri
Gereken Boş Alan: minimum 2 GB

MU Online Seçilebilecek Karakter Sınıfları:

Dark Knight
Dark Wizard
Fairy Elf
Magic Gladiator
Dark Lord
Summoner
Rage Fighter
Grow Lancer
MU Online Sezon 11 Tanıtım Videosu:

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.