Ana sayfa » Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi ve Yeni Videolar

Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi ve Yeni Videolar

Bir zamanlar Paradox Interactive tarafından yayımcılığı yapılan,Armağan Yavuz’un Türk oyun firması Taleworlds Entertainment ufak çaplı başladığı Mount&Blade oyunuyla oyuncuların gönlünde kocaman bir yer edinmişti. Bunun en büyük sebeplerinden birisi karışık oyun türü yapısı ve oynanış biçiminden kaynaklanıyordu. Çıkışından sonra PC Gamer tarafından oyun tarihinin en iyi 100 oyunu listesine 91. sıradan giriş yapmış ve Türk oyuncularını heyecanlandırmıştı. Oyuncuları heyecanlandıracak olan gelişme ” Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi ” verildi.

Dünya çapında ses getiren oyunun devam oyunları da geldi. Bu oyunların arasından sıyrılan Mount&Blade Warband, mod desteğiyle oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Oyunun orta çağ yapısı ve orta çağa uygun silah ve araçların oyuncu topluluğunda seveni çok olduğundan çokta şaşırmamak lazım 🙂

Bilmeyenler için önceki oyunların hikayesi ve küçük bir oynanış videosunu da şuraya bırakayım.

“Savaş, bütün Kalradya üzerine bir kara bulut gibi çökmüştür. Üstelik, bu savaştan herkes nasibini alacak ve hayatta kalmak için tüm insanlar uğraş verecektir. Avcısından, tüccarına, köylüsünden çiftçisine kadar herkes tek bir amaç uğruna mücadele edecektir, savaştan sağ olarak kurtulabilmek. Sadece ileri gelen savaşçılar değil, haramiler ve soyguncular da tehdit oluşturmakta, insanlara zarar vermektedir. Artık devreye girme ve Kalradya’da tekrar barışı sağlama zamanı gelmiştir. Bu kavganın en önemli kahramanı da biz, daha doğrusu oluşturacağımız karakterimiz olacaktır.”

Mount&Blade serisinin son oyunu veya DLC olarak sayılabilecek olan sürümü Viking Conquest. Bu sürüm Warband için çıkmış ve Armağan Yavuz ekibi tarafından yapılmamıştı. Sebebi ise yeni oyun üzerinde çalışıyor olmalarıydı.

M&B Viking Conquest

M&B Viking Conquest

E3 2016 içerisinde en iyi şov ödülü de Mount&Blade Bannerlord’a ait 🙂

13450045_1137807369613671_5436458191153701960_n

Uzun zamandır yeni oyun üzerinde çalışan Türk ekibimiz, bu seneki E3 2016 ile güzel bir tanıtım yaptılar ve oyunun tarihini duyurdular. Tanıtım için bir sinematik video ve bir de oynanış videosu paylaşıldı.

Oynanış videosu ise burada:

Grafik ve oynanış olarak üzerine çok şey katan yeni M&B oyunumuz, dinamik hava şartları ve Motion Capture teknolojisi ile gerçekçiliği en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

RPG oyunların vazgeçilmezleri arasına giren oyun içerisinde bulunan küçük oyunlar bizi yeni M&B oyununda da yalnız bırakmıyor. Oyunun eski Türk oyunlarından olduğunu duymak etkileyici olsa gerek 🙂

http://https://www.facebook.com/mbturkey/videos/1138301992897542/

 

2017’nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak oyun biz oyuncuları çok sabırsızlandırıyor diye düşünüyorum. Mount&Blade Bannerlord çıkış tarihi hakkında siz neler düşünüyorsunuz ? Yorumlarda belirtebilirsiniz. Umarım bir ertelenme daha olmaz ve oyunu oynamamıza engel olmaz 🙂

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

841 83

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.