Takip Et
Ana sayfa » Mount & Blade II Bannerlord » Mount & Blade II Bannerlord Tanıtımı

Mount & Blade II Bannerlord Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Yapımcılığını TaleWorlds’in yaptığı Mount & Blade’in yeni oyunu olarak oyun dünyasında yerini alan yeni bir seri, Mount & Blade II Bannerlord. Oyun Orta Çağ’da geçen savaş oyunudur. Merak ettiğimiz oyunlar arasında yerini alan bir oyun olduğunu şimdiden söyleyelim, bu merakın nedeni tabi ki diğer serileri oynayanların da bildiği gibi saatlerce oynayabileceğiniz ve zevk alabileceğiniz bir oyun olduğu içindir.

Mount & Blade II Bannerlord hakkında kısa bilgilerden sonra şimdi oyunu inceleyebiliriz, eski serilere göre gözümüze çarpan ilk şey büyük bir harita olması, bu harita üzerinde çeşitli kültürlerin barınması ve üstüne keşfedilebilecek birçok alanın, şehirlerin, kasabaların yer aldığını görmekteyiz. Daha fazla görevin olduğunu, büyük bir birliği sürükleyeceğiniz savaşa ait kararların daha özenle seçilmesinin gerekliliği ve aynı zamanda bu savaşlar için önemli olan hava şartlarının daha iyi bir şekilde işlendiğini görüyoruz. Büyük bir ekonomiye sahip olmak istiyorsanız bunun için oyunda ticaret işlerini de yönetmeniz gerekiyor, bu konuda arz ve talep durumu dikkatle incelemeniz gerekiyor. Şehir veya kasabalara saldırırken silahlarınızı değiştirebildiğinizi de söylemeliyiz. Silah konusunda sizlere tanınmış bir özgürlük görüyoruz, silahlarınız için çeşitli kombinasyonlar yaparak kendi silahınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yani karşınızda envanter bölümü için kullanılan tamamen özel bir arayüzün eklendiğini fark etmeme olasılığınız maalesef yok.

Şimdiden sizleri uyarmamız gerektiğini düşündüğümüz konu tabi ki yapay zeka! Çünkü karşınızdaki yapay zeka hiçte hafife alınabilecek bir durumda değil neredeyse insan zekasına yakın bir durumla karşı karşıya olabilirsiniz. Bu konuda yapacağınız saldırıları dikkatli bir şekilde ve özenle seçmelisiniz. Aksi halde yenilgiye mahkum olabilirsiniz!

Oynanacak Oyunlar olarak unutmayın ki güzel planlanmış bir saldırı her zaman iyi bir galibiyet getirecektir.

Oyunu oynayabileceğiniz platformlar; Microsoft Windows, PS4, Xbox one, Mac, Linux.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.