Ana sayfa » Kombat Pack 2 ve Mortal Kombat XL PC Platformuna Geliyor!

Kombat Pack 2 ve Mortal Kombat XL PC Platformuna Geliyor!

Uzun zamandır beklenen Mortal Kombat XL PC platformuna geliyor. Bilgisayar platformuna çıkış tarihi resmileşen oyun bu haberle çok konuşulanlar listesine girdi.

Mortal Kombat XL pc indir

Oyunun yapımcıları Warner Bros ve NetherRealm tarafından geçtiğimiz Mart ayında Mortal Kombat XL PC platformu dışında PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yayınlanmıştı. Oyunun bu versiyonu bütün önceki Mortal Kombat kostümlerini, karakterlerini ve paketlerini içeriyor.

Geçen yıl yayınlanan Mortal Kombat X bilgisayar platformunda kötü eleştiriler almıştı ve Mortal Kombat XL PC platformunda stratejik bir kararla çıkartılmamıştı. Çoğu hayran oyunun bilgisayar versiyonunun çıkmayacağını söylese de yapımcılar tarafından bırakılan bazı ipuçları herkesin kafasında soru işareti bıraktı.

Yaratıcı Ed Boon çok ilginç bir tweet attı. Aşağıda gördüğünüz gibi tweet’e bakılacak olursa iki büyük bariz ipucu mevcut. Birincisi büyük harflerle yazılan MKXL PC, ikincisi ise bilgisayar ana kartına benzeyen fotoğraf.

 

Boon daha sonrasında “Mortal Kombat XL PC platformunda görülmeli mi?” adlı bir oylama başlattı. Oylamanın sonuçları tabii ki gelme taraftarıydı. Bir hafta sonra oyun beta olarak Steam’e eklendi. Bütün DLC paketlerini içeren paket Steam’de büyük ilgi gördü. Belli süre içerisinde oynanabilir olan oyunun deneme olarak çıkması bir network çalışması olduğu söylendi ve paketin içinde büyük bir eklenti olan Kombat Pack 2 de vardı. 30GB yer isteyen oyunu deneyen beta oyuncularının bir hafta sonrasında görüşleri alındı.

Kanıtlar böylesine bariz olunca oyuncular çıkış tarihinin resmi bir şekilde açıklanmasını merakla beklemeye başladı ve sonunda bu bekleyiş meyvesini verdi ve artık resmi olarak bir çıkış tarihine sahibiz. Mortal Kombat XL’ın ve Kombat Pack 2 eklentisinin de geleceği tarih 4 Ekim olarak açıklandı. Tabii aynı gün çıkmasalardı çok büyük aksiliklere yol açardı çünkü Kombat Pack 2 eklentisi oyunun temel yapılarından biri haline geldi ve diğer platformlara da aynı gün çıkmıştı.

Oyunun çıktığı tarihte Mortal Kombat X de karakterler dengelemelerinin ve gelişmiş bir konsol interneti sağlayan internet kodunun olduğu bir yama alacak. Mortal Kombat XL Steam 4 Ekim’e kadar alınabilir olmayacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.