Mortal Kombat X Tanıtımı

Mortal Kombat X

Android IOS PC PS4 Xbox One
5.8

OYLAR

Mortal Kombat X Tanıtımı

Mortal Kombat X, geliştiricileri NetherRealm Studios ve High Voltage Software olan ve yayımcılığını ise Warner Bros Interactive Entertainment’in üstlendiği bir Tek oyunculu veya Çoklu oyunculu olarak oynanabilen bir dövüş oyunudur.

Evet gelelim çocukluğumuzun oyunu olan ve herkesin severek oynadığı oynadıkça bir daha oynamak istediği Mortal Kombat serisinin yeni oyununa. Oyun en baştan en uç noktasına kadar tabiri caizse tepeden tırnağa değişikliğe uğrayarak harika saatler geçirmenizi sağlayan bir oyun haline gelmiş durumda. Grafik açısından mükemmel bir durumda olan ve adeta grafik şöleni yaşatan bir oyun olduğunu ilk giriş anında hissedeceksiniz. Seçeceğiniz karakterin hareketlerini öğrenmekte sabırsızlık duyacağınızı ve hemen deneyeceğinizi biliyoruz! Çünkü bu hareketler bir efsane görünüyor, kaburga kırmaktan tutun, kafatası çatlatmaya kadar tüm ayrıntıyı gösteren bir animasyonun oyuna eklendiğini ve ne kadar gerçekçi bir yapıda olduğunu aklınızdan çıkaramayacaksınız.

Mortal Kombat X‘in diğer bir dikkat çeken yanı haritada bulunan bazı eşyaları rakibe fırlatabiliyor olmanız veya bu eşyaları kullanıyor olmanız işte size daha iyi bir oyun keyfi sunan diğer bir neden. Dolayısıyla bu durum sizi tamamen karakterin içine hapsetmiyor ve çevreyle de bir bağınız olmasını sağlıyor. Karşı tarafa hasar verdikçe çıkan kan efektlerindeki grafikler özenle işlenerek gerçeğe yakın olması sağlanmış.

Bu oyunu oynayarak arkadaşlarınızla sen yeneceksin, ben yeneceğim iddiasına gireceğinizi biliyoruz! Unutmayın her oyunun bir yenilen tarafı olacaktır.

Oyunun hikaye bölümünü oynamadan bırakmayınız!

Oynanacak Oyunlar olarak oyunu tabi ki tavsiye etmekle yetinmeyeceğiz, bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle oynamanız gerektiğinizi söylemeden edemeyeceğiz.

Oynayabileceğiniz platformlar; PC, PS3, PS4 ve Xbox 360, One üzerinden oynayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum