Takip Et
Ana sayfa » Monkey King Online » Monkey King Online Tanıtımı

Monkey King Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Web tabanlı oyunlardan Monkey King Online R2Games tarafından geliştirilmiş bir MMORPG oyunudur. Oyun tamamen Çin kültürünü yansıtan ama bir bölümüyle de bu kültürü daha çok batı kültürüne yaklaştıran bir oyun olarak görebilirsiniz. Oyunu tarayıcı üzerinden her yerde oynayabilirsiniz, bu durumda sizlere büyük kolaylık sağlayan özelliklerden biridir.

Monkey King Online tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş ve browser tabanlı olması oyunu üst seviyelere getirmiş durumda. Hikâyesi kısaca, yüzyıllar boyunca süren savaş artık sona ersin ve barış dünyaya hüküm sürsün isteniyor. Bu barışı dünyaya getirecekler ise; Maymun, Demir Yelpaze, Tilki ve Boğa kahramanlarıdır. Bu dört farklı şampiyon ile oynayarak savaş ortamını son buldurmak istiyorsunuz. Oyunu yaparken esinlenilen roman ise ‘Journey to the West’ isimli roman ve bunun yanında Çin Mitolojisi’de unutulmamış. Savaşta kazanmak için ekipmanlarınızı ve karakterinizi geliştirmeniz gerekiyor, aksi halde savaşı kaybedebilirsiniz ve barış getirmek isterken hayatınızdan olabilirsiniz.

Oyunda AFK olarak oynayabilme özelliği de mevcut. Aynı zamanda açık bir dünyada PVP özelliği sayesinde bir birliğe katılarak bölgeleri kolayca alt üst edebilirsiniz. Bunu sağlayabilmek içinde birliğinizle uyum içinde olmanız gerekiyor. Tek başınıza kendinizce ilerlemek isterseniz bu durum biraz daha sizi zorlayacaktır, karakterinizi yükseltmeniz veya ekipmanları yapmanız daha da zorlaşacaktır. Kendi başınıza bir zindanı bitirmeniz ne kadar kolay olabilir bu biraz düşündürücü, bu nedenle bir birliğe girmeniz sizin faydanıza olacaktır. Birlikler ile zor zindanların üstünden gelebileceksiniz ve birliğiniz ile diğer oyunculara karşı daha kolay zafer kazanma şansınız olacak.

Kısaca sizlere AFK ve Otomatik olarak gideceğiniz yeri bulma özelliğinden bahsedersek; tamamen bilgisayar başında olmak zorunda değilsiniz siz yokken de oyununuz oynamaya devam edecek, düşmanlar ile savaşabilecek veya siz normal zamanda ne yapıyorsanız sizin yerinize yapabilecektir. Diğer bir özellik ise; siz görev yapmak istediğinizde otomatik olarak size yol gösteren bir özellik, görevin üstüne tıklayarak yaratık nerede ise sizi o bölgeye götüren bir özellik.

Monkey King Online grafiksel açıdan bakıldığında browser tabanlı bir oyuna göre gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş ve görsellerin ciddi derecede iyi olduğunu söyleyebiliriz. Gerek yetenekler gerekse etrafta bulunan köprü, taş vb. objeler büyük bir özenle yapılmış görünüyor.

Sizler de Browser oyunlardan hoşlanıyorsanız Oynanacak Oyun olarak kaçırmanızı istemediğimiz bir oyunla karşınızdayız!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.