Ana sayfa » Modern Warfare Remastered Geliyor

Modern Warfare Remastered Geliyor

Modern Warfare Remastered Oyuncularla Buluşuyor

Uzun süredir dedikodusu süren Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile ilgili yeni bir gelişme daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Infinite Warfare hakkında sızıntılar yayınlanmıştı. Fakat sonradan gelen ve sızdırılmış olan bir ön sipariş kartına baktığımızda ise Call of Duty: Infinite Warfare harcinde, Call of Duty: Modern Warfare Remastered de ortaya çıkmış oldu.

Modern Warfare Remastered

Kuzey Amerika’daki bir teknoloji mağazasında Activision şirketi tarafından dağıtılan kartın üzerinde, Call of Duty : Infinite Warfare’ın Legacy Edition sürümünü satın alan oyun severler için, serinin en etkili serisi olan Modern Warfare’i yeniden yapılandırılarak sürülmesi planlanan Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyununu hediye edecek gibi gözüküyor. Ayrıca sosyal medyada paylaşılan görsel üzerinde de Call of Duty: Infinite Warfare’ın, 4 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürüleceği belirtilmiş durumda.

Call of Duty : Modern Warfare Remastered’ın sadece yeni nesil oyun konsolları için mi gelecek yoksa ayrı bir şekilde satılıp satılmayacağı hakkında kesin ve resmi bir açıklama bulunmamakta.

Activision şirketi halen bu konu hakkında sessizliğini bozmamışken, geçtiğimiz sene ilk defa Remastered dedikodusu üzerine oyuncular, Modern Warfare 2’nin Remastered sürümünü istediklerine dair imza kampanyası başlatmıştı. Oyuncular bu imza kampanyasında toplam 200.000’in üzerinde imza toplamayı başarmışlardı.

Umarız oynanacakoyunlar olarak bu haber üzerine Modern Wafare’da, Black Ops serisi de yeni nesil olarak gelir diyoruz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Melike Öztürk

    Merakla beklediğim oyunlardan bir tanesi oyuncu çıtası yüksek olan oyunlardan bir tanesi umarım zevkli, aksiyon dolu bir oyun bizi bekliyor olur.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.