Takip Et
Ana sayfa » Mitoloji Online » Mitoloji Online Tanıtımı

Mitoloji Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Sizlerde MMORPG oyun hayranlarındansanız Mitoloji Online ile tanışma zamanınız çoktan gelmiş demektir. 37Games tarafından yayınlanan oyun insan neslini tehdit eden canavarlar ve felaketlere karşı verilen mücadeleyi konu almaktadır. MMORPG oyunlarının yanında Mitoloji oyununu farklı klan tek nokta oyunun Browser tabanlı oynanabilme imkânının olmasıdır. Oyunu hiç yükleme yapmadan internet tarayıcınızdan oynayabilirsiniz.

Mitoloji Online Oyun İçi Bilgiler

Legends Online oyununa olan benzerliği ile bilinen bu oyun, Yunan mitolojisinden esinlenerek yapılmış MMORPG oyunudur. Oyun içerisinde de sıklıkla Yunan mitolojisine ait dekoratif haritalar ve yaratıklar karşımıza çıkmaktadır.

Mitoloji Online oyunu dört farklı sınıfın amansız mücadelesini ele almaktadır. Bu dört sınıf; Silahşor, Avcı, Şövalye ve Kâhin’ den oluşmaktadır.  F2P oyun olan Mitoloji Online içerisinde de diğer oyunlarda olduğu gibi market sistemi bulunmakta. Bu markette karakterimizi daha hızlı geliştirmek için ek özelikler ek ücret ödemek koşulu ile satın alınabilir. Oyun içi satın alma taraftarı değilseniz oyunun resmi internet sitesini yakından takip ederek etkinliklere katılarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisindeki çeşitli görevleri tamamlayarak oyundaki level seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Mitoloji Online oyununa ilk girdiğinizde sizden bir karakter ismi oluşturmanız istenecektir, bu karakter isminiz oyun içerisinde kullanacağınız isimdir. Oyun ilk başladığınızda çaylak görevlerini yerine getirerek oyunu öğrenmede yardımcı unsurları kullanabilirsiniz. Oyununda görevlendirebileceğiniz en temel kahramanlar Luna, Nike ve Medusa’dır. Kahramanlarınızı görevlendirerek savunma ve saldırı gücünüzü arttırabilirsiniz.

Her ne kadar F2P oyun olsa da bize göre market içi satın almaları fazla bir oyun olarak görünmekte. Özelikle ilerleyen seviyelerde daha çok ihtiyaç duyacağınız eklentileri oyun içi satın almalarla sağlayabiliyorsunuz.

Sizde MMORPG oyun hayranlarından birisiyseniz Browser tabanlı oynanabilen Mitoloji Online oyununu, oynanacak oyunlar listenize ekleyerek denemenizi tavsiye etmekteyiz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.