Mirror’s Edge Catalyst Tanıtımı

Mirror’s Edge Catalyst

PC PS4 Xbox One
8.8

OYLAR

Mirror’s Edge Catalyst Tanıtımı

Mirror’s Edge Catalyst için çıkış tarihi sonunda açıklandı. EA Digital lllusions CE tarafından geliştirilen Mirror’s Edge için haberler gelmeye devam ediyor. Yayıncılığı Electronic Arts tarafından yapılan bu aksiyon oyunu 26 Mayıs 2016 tarihinde tüm Avrupa ülkelerinde yayınlanması beklenmekte. Singleplayer ve multiplayer oynanma imkânının bulunduğu Mirror’s Edge Frosbite 3 oyun motoru ile geliştirilmiştir. Aksiyon ve macera dalındaki yeni sürümü Microsoft Windows, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oynama imkânınız bulunmakta.

Mirror’s Edge Catalyst; teknolojinin üst seviyede geliştiği, zarif anakent şehri Glass’ta korkunç sırlar gün yüzüne çıkıyor. Tabi ki bu sırların ortaya çıkması kahramanımız Faith’e bağlıdır. Faith, serbest koşu tekniklerine hâkim, üst seviyede yakın dövüş teknikleri bilen oyun içi karakterimizdir.

Parkur oyunlarına farklı boyuta taşıyan Mirror’s Edge Catalyst ile başka bir oyun deneyimine hazır olun. Oyun içindeki karakterimiz Faith ile koşabilir, tırmanabilir ve çatılardan çatılara atlayabilirsiniz şehir sizin dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Glass şehrinde nasıl istiyorsanız o şekilde hareket edin, şehrin tamamı size ait Faith ile birlikte şehrin derinliklerinde saklı sırları gün yüzüne çıkarın. Kahramanımızın Runner grubuna nasıl dâhil olduğunu ve ardından bu grup ile baskıya karşı nasıl mücadele ettiğine şahit olun.

Faith ile Glass şehrinde yakın dövüşlerle düşmanlarınızın üstesinden gelin. Şehir içersindeki görevleri tamamlayarak şehrin her noktasını keşfedebilirsiniz. Her keşifte yeni ve gizli sırların gün yüzüne çıkacağı bu aksiyon ve macera dolu oyunda benzersiz bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Mirror’s Edge Catalyst

Mirror’s Edge Catalyst hakkında haberler gelmeye devam ederken içlerinden bir tanesi bizim fazlasıyla dikkatimizi çekmiş durumda. Bu gelen habere göre oyun içerisinde silahlı çatışma olmayacak. Mirror’s Edge bu yeni serisinde yakın dövüşe odaklanmış bir oyunla karşımıza çıkmakta. Öyleki düşmanınızın elindeki silahı dahi alıp kullanamayacaksınız. Oyun içerisinde yalnızca parkur ve yakın dövüşe yer verilmiş durumda.

Mirror’s Edge Catalyst Ön Sipariş

Mirror’s Edge Catalyst ülkemizde de ön sipariş ile satışa sunulmuş durumda. Türkiye’nin en büyük oyun tedarikçilerinden birisi olan Playstore üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.  Ön sipariş ile birlikte Combat Runner Kit ve Speed Runner Kitte ek olarak gelmekte.

Oynanacak Oyunlar olarak sabırsızlıkla beklediğimiz ve yakından takip ettiğimiz oyunlar arasında yer almaktadır. Sizler içinde oynamanızı ısrarla önerdiğimiz oyunlar arasındadır.

Şifremi Unuttum