Takip Et
Ana sayfa » Metal Gear Solid V The Phantom Pain » Metal Gear Solid V The Phantom Pain Tanıtımı

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Tanıtımı Hakkında

Metal Gear Solid V The Phantom Pain, Fox Engine oyun motoru ile geliştirilen harika bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyunun gelişim sürecini Kojima Productions firması devam ettirmektedir.  Playstation 3 ve 4, Xbox 360, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilen oyun, 1 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Konami’nin yayıncılığını yaptığı Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oyununda devamı olan The Phantom Pain serisi çok oyunculu ve tek oyunculu iki farklı modda oynanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için Metal Gear Solid V The Phantom Pain Tanıtımı yazımızı okumaya devam ediniz.

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Hikâyesi

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Ground Zeroes’dan sonraki 9 yılı konu almaktadır. Oyundaki kahramanımız Snake 9 yıllık komadan uyanır, komada olan kahramanımız hiçbir şey hatırlamaz sadece kendisinin o an hastahane de olduğunu anlar. İçinde bulunduğu durumu anlamaya çalışan kahramanımızın bulunduğu hastahaneye kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırı düzenlenir. Saldırıdan sağ kurtulan kahramanımız Snake, önceki serilerden bildiğimiz Ocelat ile karşılaşır ve bu noktada Metal Gear Solid V: The Phantom Pain hikâyesi başlar.

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Tanıtımı

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Tanıtımı

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Hakkında

Metal Gear Solid V The Phantom Pain eski Metal Gear oyunlarında var olan gizlilik kuralları üzerine kurgulanıp geliştirilmiş bir oyundur. Oyunu diğer serilerden farklı kılan açık dünya oynanışının bu seriye eklenmesi oldu. The Phantom Pain içerisindeki hikâye Afganistan’da geçmektedir. Afgan topraklarında dilediğiniz gibi, dolaşabilir ve özgürce dilediğiniz araca binebilirsiniz. Oyun gizlilik üzerine kurulmuş olması ilk serilerden bu yana bilinen bir durum. Durum böyle olunca oyun içinde yeni seri ile birlikte yeni araç gereçler de oyuna eklenmiş durumda. Oyun içinde düşman birliklerin dikkatini şişme balon ile bir noktaya çekerek bulunduğunuz alanda kolayca kaçabilirsiniz. Önceki seriden bildiğimiz karton kutumuz bu seride de bizlerin yardımcı ögesi olacak. Buna ek olarak bayıltıcı ok ve diğer araç gereçler The Phantom Pain serisinde mevcut şekilde bizlere yardımcı oluyor. Metal Gear Solid V The Phantom Pain, oyununda Fulton Recovery adında bir sistem sayesinde düşmanları, araçları, hayvanları ve hatta önemli konteynırları kendi üssünüze gönderebiliyorsunuz. Özelikle üssünüze gönderdiğiniz askerler sizin himayenize girmekte. Bu askerleri özelikleri ve sınıfları bakımından üssünüzde belirli noktalara konuşlandırarak, belirli görevlere atayabilirsiniz.

Oyunu beğendiyseniz Steam üzerinden satın alabilirsiniz. Diğer satın alma seçenekleri için Ana sayfamıza dönerek oyunun üstüne gelmeniz yeterlidir.

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Sistem Gereksinimleri

Metal Gear Solid V serilerinden önceki oyun olan Ground Zeroes oynadıysanız ve bu seriyi hala oynayıp oynamama konusunda tereddüt içerisindeyseniz, kesinlikle bu oyunu oynanacak oyunlar listenize ekleyerek, seriye kaldığınız yerden devam edin. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Sistem Gereksinimleri hakkında minimum düzeyde cihaz bilgilerini aşağıdaki yazımızda inceleyebilirsiniz.

İşlemci Tipi: Intel Core i5-4460
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650
Ram Miktarı: 4 GB
HDD Veri Alanı: 28 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 64 Bit

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.