Takip Et
Ana sayfa » Max Payne 3 » Max Payne 3 Tanıtımı

Max Payne 3 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Max Payne 3 Rockstar Vancouver şirketi tarafından geliştirilmiş olup Rockstar Games tarafından yayımlanan bir video game seri oyunudur.

Max Payne 3 Hakkında

Hayatı travmalar ile dolu eski bir polis Max, Brezilya’da çok zengin bir ailenin güvenlik görevlisi olarak işe alınması ve daha sonra suçluların bu aileyi hedef almasının sonucunda geçmişte yaptığı hataları tekrarlamamak ve adını temize çıkarabilmek için Max iyi bir şans elde ediyor.

Oyuna giriş yaptığınız andan itibaren Max Payne’in dünyasında kendinizi yabancı gibi hissedeceksiniz. Farklı ve etkileyici mekanlar, ilk serilerdeki göz yaşlarıyla donatılmış bir intikam hikayesi yerine gece kulüplerini ve gökdelenleri görebileceksiniz. Bazen bir flashback ile olayların buraya nasıl geldiğini anlayabilmeniz için Max’in Brezilya’daki geçmiş dönemlerine bazen de ikinci oyundan daha sonraki hikayesine dönebiliyorsunuz. Kısacası oyun sizi farklı bir atmosfer içerisine sürüklüyor ve zaman zaman geçmiş ile günümüz arasında yolculuğa çıkıyor gibi oluyorsunuz.

İş adamı olan Rodrigo Braco’nun karısının kaçırılması ile beraber gelişen olayların ve Max Payne’in bundan sonraki eylemlerini ve geçmişte neler yaşadığını sorguladığı bol aksiyonlu bir hikayenin ortasında bulacaksınız kendinizi.

Karşılaşabileceğiniz düşmanlara karşı ve bol aksiyonlu sahnelerde siper alarak ilerlemeniz sizin açınızdan büyük önem taşıyacaktır çünkü bu şekilde önlem almazsanız her ne kadar yapay zekası güçlü olan düşmanlar ile karşı karşıya olmasanız bile bazen dead yazısını görebilirsiniz.

Gerçeklik açısından sizi memnun edebilecek özelliklere sahip Max Payne 3‘ün içerisinde, düşmanın hedef alarak vurduğunuz yerine göre farklı tepkiler veriliyor. Örneğin bacağından vurduğunuz düşman düşüyor veya kolundan vurulan düşmanlar yavaş olarak hareket ediyor tabiri caizse sendeliyor. Canınız azaldığında etrafınızda bulabileceğiniz can doldurucular ile eski sağlığınıza kavuşabiliyorsunuz ama en önemlisi yukarıda söylediğimiz gibi aksiyonlu sahneler içerisinde siper alarak ilerlemenizin durumunda herhangi bir kurşun isabeti almayacağınız için canınızı doldurmak için etrafta herhangi bir şeyler aramanıza gerek kalmayacaktır.

Bir seri oyunu olan Max Payne’in diğer serilerini oynayarak bu seriye öyle geçmenizi tavsiye ederiz çünkü oyunun hikayesi ve atmosferi gerçekten sizi etkileyecek şekilde kurgulanmış.

Oynanacak oyunlar olarak bol aksiyon ve iyi eğlenceler dileriz, siper almayı unutmayın!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.