Takip Et
Ana sayfa » MAT Online » MAT Online Tanıtımı

MAT Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

MAT Online Tanıtımı Hakkında

MAT Online, 2010 yılında piyasaya sürülmüş ve MMOFPS (First Person Shooter) kategorisindeki popüler oyunlar birisidir. MAT Online Türkçe olarak SUBA Games tarafından geliştirilmiştir ve Türkiye ‘ye özel olarak açmış olduğu sunucular mevcuttur. FPS Oyuncularının aradıkları tüm özellikler MAT Online da yer almaktadır. MAT Online ‘ı ister arkadaş çevrenizle isterseniz de oyunda tanımadığınız insanlarla oynayabilir yeni dostluklar kurabilirsiniz.

MAT Online Hakkında Bilgiler

MAT Online Tanıtımı

MAT Online Tanıtımı

Oyundaki amacınız oynadığınız mod‘a göre değişmekte ancak hepsinde takım halinde düşmanınızla savaşıyorsunuz. MAT Online ‘da Bomb, PK, AI, Bounty, Deathmatch, Dragon Emperor, Terminator, Team Deathmatch, Hybrid, Ghost, Occupy ve Ghost modları yer almaktadır. Oyun içerisinde istediğiniz modda oyun oynayabilirsiniz. Oynadığını her modun kendine özel görevleri bulunmaktadır. Özellikle oynadığınız moda göre taktik geliştirmeniz hem sizin için hemde takımınız için faydalı olacaktır. Diğer MMOFPS oyunlarda genellikle can doldurabildiğimiz bir alan olmakta veya diğer karakterler tarafından çeşitli malzemeler kullanılarak yapılmakta.  MAT Online‘ı diğer FPS oyunlarından ayıran en önemli özellik canınız azaldığı zaman can doldurmak için dans etmeniz gerekmektedir. Kulağımıza baya ilginç geliyor ki bu tarz aksiyonları genellikle MMORPG oyunlarında tepkinizi belli etmek için kullanmaktayız. SUBA Games bu işi oyuna entegre ederek biraz farklılık yaratmak istemiş ve bu konuda baya başarılı olmuş gibi görünüyor.
MAT Online Tanıtımı

MAT Online ‘ı diğer FPS oyunlarından farklı kılan başka bir özellik ise “Polymorph Granades” yani Polimorf Bombalarıdır. Polimorf bombaları ile rakip oyuncuyu küçük hayvanlara dönüştürebilirsiniz. Polimorf bombasından etkilenen oyuncu hareket kabiliyetini tamamen yitirmektedir. Böylelikle size ateş edemezler ve şekilleri değişerek karşınızda donmuş bir vaziyette beklerler. Polimorf bombaları ile rakip oyuncunun canını sıksa da FPS oyunu için eğlenceli bir eşya gibi gözüküyor.

MAT Online ‘ı oynamak için öncellikle üyelik almalısınız. Üyelik aldıktan sonra oyuna giriş yaptığınızda sizden yeni bir karakter yaratmanızı isteyecektir. Karakterinizi oluşturduktan sonra ekipmanlarınızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi MAT Onlineda da kısa bir Eğitim modu bulunmaktadır. Oyuna ilk giriş yaptığınızda sizden eğitime katılmanızı istemektedir. Dilerseniz Eğitim modunu atlayabilirsiniz ancak oyuna yeni başlayan oyuncular için faydalı bilgiler olduğunu göz önünde bulundurursak katılmanız yararınıza olacaktır. Eğitim modunu atladıktan sonra oyun içinde yapamadığınız bir şeyler olduğunu fark ettiğinizde tekrar eğitim moduna dönmeniz mümkün.

Oyun içerisinde PvP moduyla birlikte PvE moduda yer almaktadır. PvE modunda gerçek oyuncular yerine yapay zekaya karşı savaşıyorsunuz. MAT Online ‘ın yapay zekasını küçümsediyseniz eğer oyuna girdiğinizde yanıldığınızı fark edeceksiniz. Çünkü MAT Online ‘ın yapay robotları oynayışları ile sizleri bile geçebilir ki eminim ki yapay zekayı kıskanacaksınız.

Oynanacak Oyunlar olarak online oyun severlerin ilgisini çekecek bir yapıya sahip olduğunu sizlere söylemeliyiz.

MAT Online Sistem Gereksinimleri

Minimum gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7
İşlemci: Pentium 4 2.0GHz
Ekran Kartı: GeForce MX440
RAM: 1GB
Hard Disk Alanı: En az 2 GB
DirectX: DirectX 9.0c
NET Framework .NET Framework 3.5 SP1

Önerilen Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7
İşlemci: Pentium 4 2.8GHz
Ekran Kartı: GeForce MX660
RAM: 1GB
Hard Disk Alanı: En az 2 GB
DirectX: DirectX 9.0c
NET Framework .NET Framework 3.5 SP1​

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.