Ana sayfa » Master x Master Beta Key Dağıtımı

Master x Master Beta Key Dağıtımı

Yeni nesil MOBA oyununa hazır mısın?

Oynanacak Oyunlar ve NCSoft partnerlik kurarak yeni oyunları Master x Master için tam tamına 100 adet erken alfa erişim anahtarı sağlıyor. Master x Master Beta Key ‘lere sahip olmak için ise yapmanız gereken şey çok basit, okumaya devam!

Master x Master beta anahtarı

MxM istemci tabanlı bir MOBA oyunudur. Bilinen MOBA oyun türlerine tamamen tokat indirerek alışılmışın dışına çıkan MxM’da oyun içerisinde kontrol ettiğiniz iki karakter bulunur. PvE sistemi, serbest nişan alma özelliği ve W,A,S,D tuşları ile nişan almak adeta size bir MMOFPS havası sağlıyor. NCSoft, tıpkı Blizzard’ın Heroes of the Storm’da yaptığı gibi MxM’da NCsoft evreninde yer alan tüm karakterleri oyuna ekledi. Evet evet; Wildstar, Aion, Blade & Soul, Lineage ve Lineage 2’de bulunan karakterleri bu oyunda da sıkça görebileceğiz!

Oyun şu anda kapalı betada ve kapalı beta sürecine çok az oyuncu dahil edilecek. O yüzden elinizi çabuk tutun ve sınırlı sayıda Master x Master Beta Key ‘ler tükenmeden bir tanesini kendiniz için ayırın! Oyun modları ve diğer özelliklerine gelecek olursak ise şu şekilde;

Klavye Kontrolleri: Diğer MOBA türlerinin aksine, mouse ile nişan alıp tıklamak yerine, hareket etmek ve nişan almak için W,A,S,D tuşları kullanılıyor.

PvE Görevleri: Toplamda 25 farklı harita ve dungeon, 5 farklı zorluk seçeneği ile oyuncularını bekliyor. Başarımlar, yeni karakterler, rünler ve materyeller açmak için sınırları zorlayın!

Bir elin nesi var, iki elin sesi var!: Her maç için iki karakter seçin ve tek bir tuş ile karakterler arası geçiş yaparak oyunu kazanın!

Birçok oyun modu: Team Death Match, Point Control ve klasik 3 koridordan oluşan moba haritası arasından bir modu seçin ve gücünüzü gösterin!

Mini oyunlar: Sıkıldınız mı? O zaman mini oyunlar ne güne duruyor? Laster Dodging, Bullet mode ve racing modlarından birini seçin ve küçük oyunlara girişinizi yaparak eğlencenizi iki katına çıkarın!

Oyunun Kore versiyonundaki kapalı betaya göz atmak istiyorsanız sizi şöyle alalım;

Anahtarını aktive etmek için lütfen aşağıdaki adımlar eksiksiz izle:

 • Eğer zaten bir NCSoft hesabın varsa, hesap yönetim sayfasına buradan git; eğer yoksa buraya tıklayarak yeni bir üyelik aç.
 • Giriş yaptığında “Apply Code” sekmesine tıkla.
 • Sana özel kodunu ilgili alana girdikten sonra “Activate” butonuna basarak MxM hesabını aktive et.
 • Daha sonrasında tarayıcın seni otomatik olarak oyunu indirebileceğin adrese yönlendirecek. Eğer yönlendirmezse oyunu buraya tıklayarak da indirebilirsin.
 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra NCSoft hesabın ile launcher üzerinden girişini yap, test başlasın!

Bu oyun için henüz kod/anahtar eklenmedi.

 

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
 • Umutcan Celik

  hani kod ?

  • Sercen UYTUN

   Kodlar yüksek talep üzerine tükendi. Başka oyunlar için bizi tekrar ziyaret etmeyi unutma!

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.