Takip Et
Ana sayfa » Magicka 2 » Magicka 2 Tanıtımı

Magicka 2 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Magicka 2, geliştiriciliğini Pieces Interactive’in üstlendiği, yayımcılığını ise Paradox Interactive’in yaptığı aksiyon ve macera tarzında bir oyundur. Oyunu Microsoft Windows, PlayStation 4, Linux platformları üzerinden oynayabilirsiniz.

Magicka’nın ilk serisinde olduğu gibi bu seride de yine element ve büyüler güzel bir şekilde ayarlanmış olduğunu görüyoruz. Aslında çok fazla değişiklik olmamış diyebiliriz. Çünkü yine diğer serideki gibi Magicka 2’de de 8 adet element var ve elementleri yine istediğimiz gibi birleştirebiliyoruz. Örneğin soğuk ve su elementini birleştirerek buz elementini yapabiliyorsunuz veya diğer elementleri birleştirerek daha iyi elementlere sahip olabilirsiniz. Elementleri ilginç kombinasyonlar ile bir araya getirebilirsiniz ama belirli bir sınırı da olduğunu söylemeliyiz. Sadece büyü ile de bitmiyor, aynı zamanda yeni yerler keşfettikçe yeni eşyalar, yeni büyü kıyafetleri, kılıçlar ve oyunu az da olsa değiştirebilecek şeklide yenilikler bulabilirsiniz.

Oyunda senaryo modunun yanında yarışma modu da mevcut ve bu mod ile eğlenceli dakikalar geçirebileceğinize eminiz. Çünkü daha çok hayatta kalma şeklinde geçiyor ve düşman sürekli olarak karşınızda. Her bir bölüm düşmanı yok ettikçe yenileri gelmeye devam edecek ve gelen düşmanlar bir öncekilerinden daha güçlü olacaktır.

Magicka 2’ye grafiksel anlamda baktığımızda; en güzel yanı bu oyunun grafikleri diyebiliriz. Çünkü bir önceki seriye göre çok fazla geliştirilmiş ve grafiksel anlamda büyük önem verilmiş görünüyor. Grafik konusunda çok cömert davranılmış ve oyuncuyu sıkmayan bir oyun ortaya konulmuş görünüyor.

SinglePlayer olarak oynayabildiğiniz gibi 4 kişi bir takım şeklinde de oynayabilirsiniz. Bu şekilde girdiğiniz kişi sayısına göre karşınıza da o sayı kadar düşman gelmektedir.

Arkadaşlarınız ile Oynanacak Oyun arıyorsanız kaçırmanızı istemediğimiz oyunlar arasında olduğunu söyleyelim. Çünkü keyifli dakikalar geçireceğiniz ve eğlencenin doruk noktasına ulaştığı bir oyun olacağını sizlere söyleyebiliriz.

Oyunun PC sistem gereksinimleri ise; Minimum olarak: Windows 7/8 işletim sistemi, işlemci olarak Dual Core 3Ghz İntel Pentium G3220 veya AMD A4-4000, en az 2 gb ram, ekran kartı ise Nvidia GeForce550-ATI Readon HD5850 ve son olarak HDD’de boş alanınız ise 3 gb ve üstünde olması gerekiyor. Önerilen sistem ise: işletim sistemi olarak Windows 7/8, işlemci olarak Quad Core 2.8 Ghz İntel Core i5 2300 veya AMD A8 3850, Ram olarak 4 Gb’a ihtiyacınız olacak, ekran kartı olarak Nvidia GeForce640 veya ATI Readon HD6670, HDD boş alanınız ise 3 gb ve üstünde olması gerekmektedir.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.