Takip Et
Ana sayfa » MageRealm Rise of Chaos » MageRealm Rise of Chaos Tanıtımı

MageRealm Rise of Chaos Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

MageRealm Rise of Chaos, İlk olarak A-share Çin firmasının kendisini tanıtmayı başardığı ve oyun firmasının adını duyurmasını sağladığı oyunlarından birisidir. Geliştiricisi Youzu Interactive olan, yayımcılığı ise GTArcade tarafından üstlenilen tarayıcı üzerinden oynanılabilen bir MMORPG oyunudur.

Oyunda 3 farklı karakter bulunmaktadır, karakterlerin isimleri ise Truthkeeper, Spellmaster ve Realmguard şeklindedir. Karakterlere baktığımızda Savaşçı, Suikastçi ve yardımcı şeklinde olduğunu göreceksiniz. Bu karakterlerin üçü de farklı sınıflarda yer almakla birlikte hepsinin yetenekleri de birbirinden farklı olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu kahramanlara ek olarak size savaş sırasında yardımcı olabilecek kahramanlar ve melekler bulunmaktadır. Karakterinize ait cinsiyet, saç sitili gibi bazı değişimleri yapamıyorsunuz ama bu durum çokta sizi üzecek durumda değil. Çünkü yapımcı bu durumu başka eklentiler getirerek telafi etmiş görünüyor.

MageRealm Rise of Chaos’de ana karakterinizle seviye atlamaya çalışırken size yardımcı olan kahramanların da seviyelerini yükseltmeniz gerekiyor, bu sayede daha güçlü ve daha sağlam atack gücüne veya defans gücüne sahip yeteneklerin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz her seviyeye göre farklı yardımcı kahramanları da görebilir ve seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Görevler sayesinde seviyenizi daha kolay artırabilirsiniz ama bu durum ilerleyen seviyelerde sizi biraz zorlayabilecektir.  Yapmış olduğunuz görevler ve bu görevler sayesinde katılacağınız savaşları sizi ileriki seviyeye götürürken aynı zamanda oyunun ne kadar zevkli bir yapıya sahip olduğunu sizlere gösterecektir.

Oyunu isterseniz tek başınıza oynayarak yeteneklerinizi geliştirebilir ve haritada bulunan büyük yaratıkları keserek farklı özellikler açabilirsiniz. Tek başınıza oynayabildiğiniz gibi aynı zamanda arkadaşlarınızla da bir araya gelerek tüm tehditlerin üstesinden de gelebilirsiniz.

Oyun tarayıcı tabanlı olduğundan hiçbir yükleme işlemine gerek olmadan istediğiniz her yerden oyununuza giriş yapabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Arayüz bakımından oyun gayet iyi tasarlanmış görünüyor sanki tarayıcı oyunu değilmiş gibi bir havaya sahip ve size üst derece bir oyunda yaşayabileceğiniz deneyimi sunduğu da açık. Grafiksel açıdan gösterişli kılıç ve zırhlar oyuncuyu oyundan soğutmayan bir etken olarak görünmektedir.

Eğer MMORPG bir oyun arıyorsanız ve bilgisayarınızın performansından da çekiniyorsanız işte tam size göre tarayıcı tabanlı Oynanacak Oyun.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.