Takip Et
Ana sayfa » Mafia 3 » Mafia 3 Tanıtımı

Mafia 3 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Mafia 3 Tanıtımı Hakkında

Mafia 3, 2016 yılının heyecanla beklenen en büyük oyunlarından bir tanesi olarak oyun severlerin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. 2016 yılı içerisinde ne zaman çıkacağı henüz belli olmasa da büyük alışveriş siteleri oyunun çıkış tarihi için 26 Nisan 2016 tarihini sitelerinde yayınlamaya başlamış durumda. Normal şartlar altında resmi olarak duyurulmayan tarihlere pek itibar edilmez fakat mevcut bilgi üç büyük alışveriş sitesinden gelince bir nebzede olsun oyunu 26 Nisanda dört gözle bekler durumdayız. Aksiyon ve macera kategorisindeki bu oyun, Hangar 13 ve 2K Czech tarafından geliştirilmektedir. Mafia 3’ün aynı anda Microsoft Windows, Max OSX, Playstation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanması beklenmekte.

Mafia 3 Hakkında Bilgi

Oyun üçüncü bakış açısıyla oynanabilen bir video oyunudur. Aksiyon ve macera kategorisindeki bu oyunu singleplayer modunda oynayarak size verilen görevleri yerine getirebilirsiniz. Oyun içindeki kahramanımız Lincoln Clay, yerel çeteler tarafından öldürülen arkadaşlarının intikamını almak için bir arayışa girmektedir. Oyun 1968 yılında New Orleans’da geçmektedir. Oyuncular bulundukları harita içerisinde diledikleri gibi özgürce dolaşabilmektedir. Görevleri tamamla esnasında görevleri tamamlayarak silah sahibi olabilir ve bu silahları düşmanlarınıza karşı kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde alternatif düşmanlarınızda olacak bu düşmanlarınızdan gizlenerek asıl hedeflerinizi imha etmelisiniz. Bunlara ek olarak yakın dövüşle düşmanlarınıza hızlı infazlar düzenleyebilirsiniz.  Oyunun 1968 tarihini konu alması tamamen sizi o tarihe götürmekte. Yayınlanan tanıtım videosunda görünen klasik arabaların yanı sıra karakterimizin kullanacağı silahlarda klasik silahlardır.

Mafia 3 Tanıtımı

Mafia 3 Tanıtımı

Mafia 3, için şuan için resmi olmasa da çıkış tarihi 26 Nisan 2016 olarak görünmekte. Bu tarihe kadar oyun hakkında henüz çok net bilgi bulunmasa da sızan haberleri siz oynanacakoyun takipçileri için yazdık. Mafia 3 hakkında yeni haber ve bilgiler için bizi takip etmeye devam edin.

Ayrıca Steam üzerinden satın al bağlantısına tıklayarak mağazaya gidebilirsiniz.

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 /8 /10
Ram: 6 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX750 ya da Readon R9270 veya daha iyi bir ekran kartı.
HDD Boş alan: 35 GB veya daha fazla bir alan.
DirectX: 11

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.