Ana sayfa » Mad Tanks Websitesi Açıldı!

Mad Tanks Websitesi Açıldı!

Mad Tanks Açık Beta’ya Başlıyor

MMORPG denince aklımıza ilk gelen oyunlardan biri olan Knight Online yayımcısından NTTGame’in yine yayımcılığını üstlendiği yeni oyunu olarak Mad Tanks MMO Aksiyon oyununun kapalı betasının ardından açık beta sürecine doğru yol alınıyor. İlk ilerleme olarak ise Mad Tanks Websitesi açılarak oyunculara duyuruldu.

Mad Tanks Websitesi

Mad Tanks Websitesi İçeriği

Mad Tanks Websitesini incelediğimizde oyuncular düşünülerek eğlenceli, bir o kadar temiz ve sade bir internet sitesi şeklinde yapılmış görünüyor. Oyuna ilk başlayanlar için birçok tank ve oyun modu görüntülemek, oyunun video ve ekran görüntülerini görebiliyor olma sayesinde oyuncuların oyun üzerinde ilk izlenime sahip olabilmek için büyük çaba sarf edilmiş. Ayrıca firma sadece bilgisayar üzerine yoğunlaşmamış, ayrıca mobil versiyonunu da oyun severlere sunmuş.

Mad Tanks websitesine buradan ulaşabilir ve kayıt olarak oynayabilirsiniz.

Son olarak Açık Beta tarihini geri sayım şeklinde NTTGame websitesinde paylaşmış durumda, şuan itibariyle Mad Tanks Açık Betasının 11 gün sonra başlayacağını söyleyelim. OynanacakOyunlar ekibi olarak eğer tank oyunlarını seviyorsanız veya yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, Mad Tanks’de çılgın tanklar ile savaşa ortak olabilirsiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.