Ana sayfa » Mad Tanks Tarayıcınızda Sizlerle

Mad Tanks Tarayıcınızda Sizlerle

Mad Tanks Tarayıcınızda Sizi Bekliyor!

Yayımcılığını NTT Game’in üstlendiği ve Çinli bir oyun firması olan IOA tarafından geliştirilen, eğlenceli ve taktiksel bir yapıya sahip MMO Tank oyunu Mad Tanks, artık tarayıcı üzerinden oyun oynamayı sevenler içinde bir kapı açtı. Bu sayede NTT Game, Unity 3D oyun motoru ile hazırlanan Mad Tanks’i, oyuncularına daha kolay daha basit ve hızlı bir şekilde ulaştırmak adına 14 Haziran tarihinden başlayarak web tarayıcınız üzerinden de giriş yapabilme imkanı sağlayacak. Dolayısıyla Mad Tanks tarayıcınızda sizleri bekliyor olacak.

Mad Tanks Tarayıcınızda

Mad Tanks ‘e çoğu kullanıcının Google Chrome ile giriş yapmak istese de bu mümkün olmuyordu. Fakat Firefox, Yandex, İnternet Explorer 11, Safari, Maxthon, UC Browser gibi çeşitli tarayıcı programı ile Mad Tanks’e kolayca giriş yapabileceksiniz gibi görünüyor.

Tank oyunu severlerin mutlaka bu macerada bulunması gerektiğini daha önce de söylemiştik, halen denemediyseniz tank oyunları ve buna ek olarak tarayıcı üzerinden oyun oynamayı sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini tekrar hatırlatalım. Savaş meydanlarında isminizi geçirmek ve o heyecanı yaşamak istiyorsanız hemen başlamalısınız, ne de olsa rakipler durmuyor ve gelişiyor.

OynanacakOyunlar ekibi olarak Taktiksel MMO Tank oyunu arıyorsanız Mad Tanks tam size göre bir oyun hemen şimdi web sitesine giriş yaparak oynayabilirsiniz.

Ayrıca oyun hakkında yapmış olduğumuz tanıtıma bakarak girmeden bir fikir edinebilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.