Ana sayfa » Mad Tanks Savaş Tankları

Mad Tanks Savaş Tankları

Mad Tanks Savaş Tankları ve Tank Sınıfları

Mad Tanks’de size hitap eden tankı seçerek savaşa hazırlanmalısınız, henüz oyun beta aşamasına başlamamış olsa da sizlere oyun içerisindeki Mad Tanks Savaş Tankları tanıtarak şimdiden hangisini seçeceğinizi belirleme konusunda yardımcı olmak istedik. Mad Tanks Savaş Tanklarında üç adet sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar ” Normal Tanklar “, ” Ağır Tanklar ” ve ” Tank Yok Ediciler ” olarak birbirinden ayrılmaktadır.

Mad Tanks Tank Sınıfları

1) Normal Tanklar: Seçeceğin tank hızlı mı olsun istiyorsun o zaman senin seçimin  Normal Tank sınıfı olmalı. Çünkü bu sınıfta hem hızlı hareket edebilirsin hem de hızlı ateş ile daha seri atış yapabilirsin. Fakat bu tank sınıfında hızlı gitmek ve hızlı ateş etmek diğer tanklara göre daha az hasar vermenize sebep olacaktır.

Normal Tank Sınıfına Ait Tank İsimleri: E-50M, M48A1 Patton, T-62A, Chatillon 25T

Mad Tanks Normal tanklar

Mad Tanks Normal Tank Gif

2) Ağır Tanklar: Bu tank sınıfı genelde iyi bir atış gücüne sahiptir ve Normal Tank sınıfından daha fazla hasar verir ama hız olarak daha kısıtlı hareket ederler. Bu sınıfı seçmek istiyorsanız sizi şöyle ön sınıflara alalım. Çünkü daha az hasar alıp daha fazla hasar verebilme imkanınız var, bu nedenle daha güçsüz tankları arkanıza alarak daha fazla oyuncuyla galibiyete ulaşmanız mümkün olacaktır.

Ağır Tank Sınıfına Ait Tank İsimleri: E-100, T110E5, IS-7, AMX 50B

Mad Tanks Ağır TanklarMad tanks ağır tank gif

3) Tank Yok Ediciler:  Bu sınıfta hareket etme durumunuz Ağır Tank sınıfına göre daha az ve hatta bazı oyunculara göre büyük oranda kısıtlıdır çünkü atış yapacağınız bölümde bir kule benzeri eklenti bulunur ve bu durum nedeniyle kenara ve arkanıza ateş imkanınız bulunmamaktadır.

Tank Yok Edici Sınıfına Ait Tank İsimleri: E-100 Salamander, T110E3, Object 268, AMX 50 Foch 155

Mad Tanks Yok edici TanklarMad Tanks tank yok edici gif

Oynanacak Oyunlar olarak Mad Tanks’de hangi tank sınıfını ve bu sınıfa ait hangi tankı seçme konusunda sizlere yardımcı olmak istedik.

Şimdiden bol galibiyetli savaşlar dileriz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.