Ana sayfa » Mad Tanks Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu!

Mad Tanks Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu!

Mad Tanks – Yepyeni bir Stratejik Tank Oyunu

Yılların eskitemediği ve Steam ile birlikte tekrar yükselişe geçen Knight Online, Kingdom Online ve Phantomers gibi oyunların yayıncılığını üstlenen NTT Game’in dördüncü, tarayıcı tabanlı olarak da ilk oyununu yayınlamaya hazırlanıyor. TPS ve RTS öğelerini barındıran tarayıcı tabanlı bir MMO Action türündeki oyun olan Mad Tanks, adından anlaşılacağı üzere oyuncularına çılgın bir tank savaşı deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

22 Şubat tarihinde teaser sitesi açılan Mad Tanks’in Kapalı Betası 4 – 6 Mart 2016 tarihleri arasında yapılması planlanıyor. Mad Tanks Kapalı Beta sürecine katılmak için Mad Tanks kayıt ol butonuna tıklayabilirsiniz.

Peki, Mad Tanks nasıl bir oyun?

Oyun severlere oldukça zengin bir içerik sunan Mad Tanks’de 100’den fazla tank çeşidi, 7 farklı oyun modu ve çeşitli özelliklere sahip 100’e yakın mürettebat bulunuyor.

Oyuna ilk giriş yaptığınızda size sunulan 4 farklı tank arasından birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oynadığınız oyunlarda kazandığınız genel tecrübe puanları ile tankınızı geliştirebilirsiniz. Yeteri miktarda puan topladığınızda da tank sınıfları arasından stratejinize en uygun sınıfı seçerek, seçtiğiniz sınıfa ait tank araştırma ağacı üzerinden daha üst seviye tanklara sahip olabilirsiniz.

Mad Tanks’de aralarında Dereceli Eşleşme, PvP ve PvE’nin de bulunduğu 7 farklı oyun modu bulunmaktadır. Modlara özel eşleşme havuzuna isminizi yazdırarak, sistem tarafından takım arkadaşlarınızın ve rakip takım oyuncularınızın seçilmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak belirtelim; Dereceli Eşleşmeye girebilmeniz için 8. seviye bir tanka sahip olmanız gerekmektedir.

Mad Tanks’de çok sayıda mürettebat bulunuyor. Mürettebatların sahip oldukları özellikler savaş meydanında düşmanlarınıza karşı sizi oldukça avantajlı hale getirebilir. Bu sebeple mürettebatınızı, tankınızın yapısına ve stratejinize uygun olarak seçmenizde fayda var.

Ayrıca Mad Tanks’de arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile birlikte müfreze kurabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda oyuna eklenmesi planlanan Müfreze Savaşları ve Müfreze Sıralamasına hazırlık için oyuna giriş yaptığınızda Müfreze butonundan ekibinizi oluşturmanızda fayda var.

Temel haliyle Mad Tanks’i bu şekilde anlatabiliriz. Fakat çok daha fazla içeriğin sizi beklediğini belirtebiliriz. Oyun hakkında ayrıntılı bilgi ve ön tanıtım videosuna Mad Tanks teaser sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk izlenimimiz doğrultusunda eğlenceli bir oyun gibi görünüyor. Mad Tanks Kapalı Beta ’ya katılıp, oyunu denemekte fayda var. Ayrıca Kapalı Beta için de farklı etkinlikler planlandığını da belirtelim.

Güncellenen Mad Tanks Kapalı Beta tarihi ile ilgili resmi duyuruyu aşağıda görebilirsiniz.

Merhaba Tankçılar!

Merakla beklenen yeni tank savaşı oyunumuz Mad Tanks’in Kapalı Beta tarihleri belirlendi! 11-12-13 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Mad Tanks Kapalı Beta’sına kayıt olan tüm kullanıcılar, üç gün boyunca Mad Tanks’in tadını çıkaracaklar. Hala kayıt olmadıysanız buraya tıklayarak hemen kayıt olabilir ve 11-13 Mart tarihleri arasında Mad Tanks’i deneyebilirsiniz.

Kapalı Beta Aşaması Detayları

Mad Tanks 11 Mart Cuma günü saat 12:00’da Kapalı Beta olarak erişime açılacaktır.
Sunucular 3 Gün boyunca öğlen saat 12:00’dan gece saat 00:00’a kadar erişime açık olacaktır.
Beta boyunca sunucular gece 00:00’dan öğlen 12:00’a kadar kapalı kalacak ve bu süre zarfında oluşabilecek teknik hatalar giderilecektir.
Kapalı Beta’da tüm hesaplarda yüklü miktarda Gümüş Para (Oyun Parası) ve Altın Para (Nakit Para) bulunacaktır.
Kapalı Beta’nın tamamlanmasının ardından hesaplarınız sıfırlanacak ve Açık Beta aşaması için çalışmalara başlanacaktır.
Açık Beta tarihleri ile ilgili tüm bilgilendirmeler, Kapalı Beta’dan sonraki düzenlemelerin ardından resmi hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Saygılarımızla,
NTT Game || Mad Tanks Ekibi

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.