Mad Max Tanıtımı

Mad Max

PC PS4 Xbox One
8.2

OYLAR

Mad Max Tanıtımı

Mad Max, yayıncı koltuğunda Warner Bros. Entertainment ve yapımcı koltuğunda ise Avalanche Studios bulunmaktadır. Çoklu oyuncu aksiyon türü olup PC, Xbox One ve PS4 platformlarında kullanıcılarının deneyimlerine sunulmuştur.

Mad Max’in bundan yıllar öncesine dayanan ve geçmişte kalan filmleri ile beraber yıl içerisinde vizyona giren yeni bölümü Mad Max severleri fazlası ile mutlu etti. Yapılan film ile paralel olarak geliştirilmiş olmasına rağmen oyunun kendi senaryosu da bulunmaktadır.

Oyun içerisindeki görsellik ve efektleri oyunda zevkle vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Warner Bros yayıncılığında olduğu için Batman de olan bazı dövüş modlarının aynı olduğunu görebilirsiniz.  Diğer bir yandan harita üzerinde bulunan Outpostlar sayesinde yüksek bir tepeye çıkarak ve etrafınıza bakarak tüm ögeleri görebilir ve açılmalarını sağlayabilirsiniz.

Harita sayesinde oyunda bulunan bölgelere gidebilir ve size verilen çeşitli görevleri tamamlayabilirsiniz. Örneğin harita üzerinde bulunan bölgede size verilen bir görev olan kaleye gitmenizi,  baskın yapmanız söylenmektedir ve orada bulunan bossu öldürmenizi istemektedir.  Oyun geçişlerindeki sinematic görüntüler sizi çok fazla etkileyeceğini düşünüyoruz. Çünkü bu sahneler büyük uğraşlar verilerek özenle hazırlanmış görünüyor. Düşmanlarınız ile yapacağınız mücadelelerden ziyade araç combatı özelliğiyle de keyifli vakitler geçirebileceğinizi düşünüyoruz. Oyunda herhangi bir ticaret bulunmamaktadır fakat aracınızı modifiye etme özelliği sizlere sunulmuş. Aracın tekerleklerini değiştirebilir ve bunun sonucunda size kattığı artıları, eksileri görebilir veya bunlara göre aracınızı şekillendirebilirsiniz. Modifiye severler kesinlikle bu özelliğin büyüsünde kalacaktır.

Araç modifikasyonundan ziyade oyun içerisinde bir silah modifikasyonu bulunmamaktadır ve sadece elinizde bir shotgun ve aracınızın arkasında bir sniper silahı bulunmaktadır. Aracınızın arkasında bulunan ve senaryoya göre ulu bir kişi olan yapay zekaya sahip birisi sizinle beraber hareket etmektedir. Hikayeye göre aracınızı modifikasyon yapmanız esnasında bu ulu kişi size yardımcı olmaktadır, ilk başlarda size biraz değişik gelse de ilerleyen dakikalar içerisinde buna alışacağınızı düşünüyoruz. Oyun içerisinde büyük bir vaktiniz araç üzerinde geçmektedir ve deponuzdaki benzin size uzun süre yetmektedir fakat zaman zaman yeniden yükleme yapmanız gerekebilir.

Büyük maceralı bir oyuna hazır olun ve oynanacak oyunlar listenize bu oyunu almadan geçmeyin.

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri:

Win 7 / Win 8 ( 64Bit)

İşlemci : AMD FX-8350 4.0 GHZ ya da Intel Core i7-3770 3.4GHz

Ram : 8GB

Ekran Kartı : AMD Radeon HD 7970 3GB ya da NVIDIA GeForce GTX 760

Şifremi Unuttum