Ana sayfa » Loot Crate Artık Türkiye’de!

Loot Crate Artık Türkiye’de!

Pewdiepie şovlarından biri olan 5 Weird Stuff Online’ın vazgeçilmez sponsoru Loot Crate, sınırlı sayıda ülkeye erişimi olduğundan Türkiye’deki hayranlarının üyelik almasına izin vermiyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde kutularını kargoladıkları ülkeler arasına bir sürü yeni ülke ile beraber Türkiye’yi eklemeleri ile artık Crate hayranları ürünlerden belirli bir ücret karşılığında faydalanabilecek!

Nedir bu Loot Crate

Loot Crate, her ay değişen teması ile oyuncular ve geekler için hazırladığı bir kutudan çıkan teknolojik, sanatsal eşyalar, aksiyon figürleri, çizgi romanlar, tişörtler gibi ürünleri sevdikleri ile buluşturan aylık gönderilen bir kutudur.

Galaxy temalı bir ayın Crate’i şu şekildeydi;

loot_crate_galaxy

Aylık Crate’inize çeşitli ödeme imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz aylık 87 Türk Lirasına, dilerseniz de 3, 6 ve 12 aylık ödeme planı ile Crate’inizi sipariş edebilir ve her ay birbirinden güzel eşyalar ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Eğer ilginizi çektiyse ya da zaten bunu bekliyorsanız buradan hemen siparişinizi verebilir ve kendinize aylık “Acaba içinden ne çıkacak?” heyecanı yaratabilirsiniz.

Siz de Crate hakkındaki görüşlerinizi bizimle ve diğer okuyucular ile paylaşabilir, yeni tartışmalar yaratarak beklentilerinizi dile getirebilirsiniz!

Loot Crate Fiyatları

1 Aylık
87
Aylık

Kargo Dahil

Toplam Fiyat: 87₺

loot-create-1-aylik-ücret

3 Aylık
82
Aylık

Kargo Dahil

Toplam Fiyat: 245₺

loot-create-3-aylik-ücret

6 Aylık
79
Aylık

Kargo Dahil

Toplam Fiyat: 473₺

loot-create-6-aylik-ücret

En Uygun Fiyat
12 Aylık
76
Aylık

Kargo Dahil

Toplam Fiyat: 911₺

loot-create-12-aylik-ücret

Loot Crate İndirim Kodu/Kuponu

Oynanacak Oyunlar takipçilerine özel Loot Crate indirim kuponu sizlerle! Yapacağınız alışverişlerinizde aşağıda bulunan kodu kullanarak indirim kazanabilirsiniz.
Loot Crate İndirim Kodu: oynanacakoyunlar

lootcrate.com/oynanacakoyunlar

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0
 • Mert Çınar

  Biraz daha bilgi vermeniz mümkün mü acaba? Tam olarak garanti şeyler çıkıyor mu? Çıkan eşyalar ne kadar ediyor? Atıyorum aldık sonra bize dandik şeyler gelmesin. Yazınızı güncellerseniz daha güzel bir kaynak oluşturursunuz benim gibi merak edenler için.

  Teşekkürler

  • Her ay farklı bir konsept ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Mesela bu ay “Dead” temasını ele aldılar. Deadpool ve The Walking Dead için 2 adet figür ve t-shirt yollayacakları tahmin ediliyor. Genel olarak bu Crate’den çıkan eşyaların toplam fiyatı 130-150₺ değerinde fakat her ay tema değiştiği için bazen beğenmeyeceğin eşyalar da çıkabilir.

   • Mert Çınar

    Şimdi 88 TL ye alsam içinden 150 TL lik eşya mı çıkacak? 80 veripte 50 TL gönderirse adamlar nolcak? Siz de varsa video atar mısın bir incelemek istiyorum

    • Kesin 150 TL’lik ürün çıkacak diye bir kuralları yok 🙂 Size piyasa değeri 30$’dan fazla edecek ürünler gönderiyorlar.

     Video için planlarımız mevcut 🙂

 • Ali Oğuz

  Şimdıi toplam fiyat yazdığınıza göre her ay için ayrı ödeme yapmamız gerekiyor değil mi?

  • Selam Ali, toplam fiyat olarak adlandırılan miktarın tümünü tek seferde ödeyerek aylık ödemelerden kurtulabilir ve kutu bazında baktığımızda bir indirim alabilirsiniz. Bu ödemeler bir defaya mahsus çekilir ve ödeme yaptığınız süre boyunca her ay kutunuz size gönderilir.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.