Takip Et
Ana sayfa » Legend Online » Legend Online Tanıtımı

Legend Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Web tabanlı MMORPG oyunlarından bir tanesi olan Legend Online, 2012 yılında Türkiye’de ilk olarak facebook üzerinden oynanmaya başlanmıştır. Oasis Games firmasına ait olan bu oyun 2013 yılının en popüler MMORPG oyunlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Oynayacak oyunlar arasında bulundurmanız gereken oyun, her ne kadar browser tabanlı bir oyun olsa da grafikleri oldukça başarılı. Oyun facebook üzerinden tanıtılmış, bir oyun olsa da şuan kendi sitesi üzerinden de oynanabilmektedir. Kayıt işlemi ve oynaması ücretsiz olan bu oyunun, 800 milyondan fazla kullanıcısı olduğu bilinmektedir.

Oyunun kısaca hikayesi; şimdi gözünüzü kapatın ve yaratıkların yerin altından çıkarak, iyi olan her şeye karşı savaştığı bir dünya düşünün. Yaratıklar tarafından istilada olan dünyayı, karanlıktan aydınlığa sadece siz ulaştırabilirsiniz. İnsanlığı kurtarmak için görevlendirilmiş kahramanlarınızı yönlendirin ve düşmanlarınızı yenin.
Legend Online Oyunda 3 ana karakter bulunmaktadır. Bunlar Savaşçı, büyücü ve yaycıdır. Karakterlerin maksimum 80 level sınırlaması bulunmaktadır ve bu oyunda son seviyedir.

Savaşçı takım oyununa en uygun karakterdir. Teknoloji bilgisi, savunma ve saldırı gücü ile cehennemden gelen yaratıkların adeta korkulu rüyasıdır.
Büyücü bir takımın olmazsa olmazıdır. Özelikle ilk yardım gerekiyorsa, takımınıza sihri iyi kullanan ve aynı zamanda yetenekli bir karakter gerekir. Bu noktada güçlü DPS’ye sahip büyücü karakteri takım için aranan kan niteliğindedir.
-Takımın yaycısı takımın keskin nişancısıdır. Kontrol yeteneği gelişmiş yaycı, düşmanlarına en kritik anda en yüksek hasarı vererek onları bertaraf eder.

Legend Online sizlere birlik kurma imkânı da sunmaktadır. Arkadaşlarınızla kuracağınız birlikler sayesinde birlik savaşlarına hep beraber katılarak, oyunun zevkini ortaklaşa çıkarabilirsiniz. Oyunda savaşın dışında Kader sistemi, teknoloji sistemi ve kahraman yetiştirme sistemi bulunmakta. Bu sistemler sayesinde karakterlerinizi daha güçlü duruma getirebilirsiniz.

Eminiz Legend Online oynanacak oyunlar listenize şimdiden girmiştir.

Bu oyunu oynayabilmeniz için en düşük işletim sistemi, Windows XP kurulu bir bilgisayarınız olması gerekiyor. Cihazınızda bu oyun için 8 gb boş alan ayırmayı unutmayın. Özellikle ekran kartı için Shader 2.0 ve DirectX 9.0c desteklerinin olması şart. Legend Online’da yeni yayınlanan güncellemeler ile beraber mobil cihazlarda da oynayabileceksiniz.

İyi Oyunlar dileriz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.