Takip Et
Ana sayfa » Legacy Of Discord Tanıtımı

Legacy Of Discord Tanıtımı

Legacy Of Discord Tanıtımı

Fantastik dünyanın derinliklerine doğru giden macera dolu oyunda yolunuza çıkacak olan tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırarak gerçek zamanlı bir  savaşın tadını çıkarabilirsiniz. Karanlık zindanlarda arkadaşlarınızla parti kurup mücadeleye daha fazla heyecan katabilir ve arenada gücünüzü kanıtlamak için diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Büyük ölçekli savaş alanlarında PvP nin tadını çıkarabilirsiniz. Karakterinizi normal bir savaşçıdan daha üstün bir Savaş Tanrısı haline getirebilirsiniz. Böylelikle Legacy Of Discord Tanıtımı ile daha fazla bilgi sahibi olabilir, herkesin korkulu rüyası haline gelerek düşmanlarınıza büyük korku salabilirsiniz.

Legacy Of Discord Tanıtımı

Yeni hava savaşları için Uçuş Özelliği!

Tamamı yeni ve Hava Savaşlarına girilmesi için yaratılmış uçuş özelliği. Yepyeni zindanların tozunu attırırken efsanevi uçuş özelliği ile hava savaşlarında gökyüzünde de hakimiyetinizi artırabilirsiniz.

Etkileyici Efektler

-Muhteşem 3D grafikler ve özel efektler ile dolu savaşlar
-Yüksek kalitede detaylandırılmış karakter modellemeleri ve akıcı animasyonları sayesinde savaşın tüm heyecanını damarlarınızda hissedeceksiniz.

Akıcı Oynanabilirlik

-Durmak bilmeyen Gerçek Zamanlı CO-OP ve PvP savaşları
-Yeteneklerinizin sınırlarını zorlayan Epik Boss savaşları
-Birliğinizin gücünü ve şanını kanıtlayabileceğiniz Birlik Savaşları

Sınırsız Kişiselleştirme

-Yüzlerce ekipman ve silah ile istediğiniz karakteri yaratma fırsatı
-Efsanevi Öfke Kanatların kilidini kırarak savaşlarda size destek vermelerini sağlayın
-Mistik yaratıkların sizinle beraber yanınızda savaşması

Oyunun resmi internet sitesine buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi birçok oyun içi deneyim ve keyifli dakikalar için hemen sizde oyunu oynayabilirsiniz. Oynanacak Oyunlar ekibi olarak keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.