Ana sayfa » Left 4 Dead 3 Dosyası Yanlışlıkla Sızdırıldı

Left 4 Dead 3 Dosyası Yanlışlıkla Sızdırıldı

Left 4 Dead 3’ün dosyaları bilerek mi sızdırıldı?

Bu sorunun cevabını biz de bilmiyoruz. Yine de yaşadığımız süre içerisinde Left 4 Dead 3’ün gelebilme ihtimalinin olduğu herhangi bir haber bizim için heyecan verici. Valve çalışanının dosyalarından bir ekran görüntü olarak görülen fotoğrafta dosyalar bölümünde Left 4 Dead 3 dosyası mevcut.

Left 4 Dead 3 sızdı

Bir hayran sitesi olan ValveTime, Valve sanatçısı Tristan Reidford’un Destinations eğitim sunumu sırasında çekilen bir ekran görüntüsünü paylaştı. Ekran görüntüsünde “left4dead3” adlı bir dosya görünmekte. Yukarıdaki fotoğrafta sol sütteki dosyalar bölümünde görebilirsiniz.

Şüpheli bir şekilde ertesi gün ekran görüntüsü değiştirildi. Değiştirilen ekran görüntüsünde önceki gün görülen left4dead3 dosyası mevcut değil. Dedikoduların artmasına yol açan tek şey bu ekran görüntüsü de değil. Son zamanlarda Tristan Reidford’un Steam hesabında Left 4 Dead 2’da oldukça aktif olduğu görüldü ve bu haberlerle Left 4 Dead 2 Beta’nın fazlasıyla güncelleme alması dedikoduları daha da arttırdı. Fakat bu haberler 3. Oyunun çıkma dedikodularını gün yüzüne çıkartan ilk haberler değil ve sonuncu da olmayacak gibi.

Bizce bu durum oldukça bilerek yapılmışa benziyor çünkü dosya en üstte ve oldukça belirgin bir şekilde gösteriliyor. Sanki bizlere böyle haber vermeye çalışıyorlar ne dersiniz? Tabii ki şimdilik bunu bilemeyiz.

Bakalım gelecek günlerde bizleri Left 4 Dead 3 hakkında neler bekliyor hepimiz göreceğiz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.