Ana sayfa » League of Legends Alt Koridor Xayah ve Rakan Saldırısı Altında!

League of Legends Alt Koridor Xayah ve Rakan Saldırısı Altında!

Tek Dava İki Sevgili!

Canlı müzik, dans ve şov! Xayah ve Rakan iki sevgilinin tanışma hikayesi bir barda geçiyor. Efsaneye göre, Rakan bir barda muhteşem dansıyla şov yapıyordu. Adeta herkesi büyülemişti. Tek bir kişi hariç: Xayah. O sırada Xayah, tüylerin bir savruluşuyla başını kaldırıp adamla göz göze geldi. Rakan durumun farkına varır varmaz, sahneden atladığı gibi bir masanın üzerinden adamın üstüne doğru gitti. Adamı üç masanın üzerinden uçuran nefes kesici bir tekmeyle Xayah’ı da kendine hayran bırakmayı başardı. Bu olaydan sonra Xayah ve Rakan halklarını bütün kötülüklerden korumak için birbirlerine yemin ettiler.

Xayah Yetenek Özellikleri:

Rakan Yetenek Özellikleri:

Xayah ve Rakan oyun içinde yetenekleriyle birbirlerini tamamlayan şampiyonlar. Xayah Saldırı Gücü yeteneklerine sahip iken Rakan Yetenek Gücü yetenekleri ile oyunculara sunulmuş. Oyuna yeni eklendiği için henüz üzerinde ekstra bir değişiklik yapılmamış bu iki şampiyon ‘OP’ derecesiyle ön plana çıkıyor.

Oyun için etiket fiyatları 975 RP veya 6300 IP olan bu iki şampiyonu hemen satın al ve deneyimle!

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.