Ana sayfa » League of Legends Hextech Sandıkları Nasıl Alınır

League of Legends Hextech Sandıkları Nasıl Alınır

Riot Games oyuncuların ödüller alabildiği yeni bir sistem koydu. League of Legends Hextech sandıkları sayesinde oyuncular sandıklar içerisinden şampiyon, kostüm gibi ödüller kazanabiliyorlar.

maxresdefault

League of Legends Hextech sandıklarını kazanmanın iki yolu var. Bu yollardan bir tanesi diğerinden biraz daha zor. İlk yol eğer bir şampiyonla maçta S puanı alabilirseniz sandık kazanabiliyorsunuz. Fakat kazanmak için bu şampiyona sahip olmanız gerekli. Haftalık bedava veya kiraladığınız şampiyonlarla sandık kazanamıyorsunuz. Eğer birlikte oynadığınız arkadaşınız sahip olmadığı bir şampiyonla maçtan S puanı alırsa, arkadaşınız bir şey kazanmıyor. Fakat siz o şampiyona sahipseniz siz kazanabiliyorsunuz. Her hafta sadece 4 sandık elde edebiliyorsunuz ve 4 sandık limiti her hafta yenileniyor. Eğer belli bir şampiyon ile sandık kazanırsanız, sezon resetlenene kadar o şampiyonla bir daha sandık kazanamıyorsunuz.

Diğer yol ise League of Legends Hextech sandıklarını mağazadan satın alabilirsiniz. Bir sandık 125 RP değerinde. Fakat 200RP’den yaklaşık 2,000RP’ye kadar toplu sandık paketleri mevcut. Günde sadece 25 sandık alabiliyorsunuz fakat bu haftalık limit değil. Her gün 25 sandık alabiliyorsunuz ve haftalık kazanabildiğiniz 4 sandık limitinizi etkilemiyor. Yani sandık satın alıp aynı zamanda oyunlardan kazanabilirsiniz. Birbirlerinin limitlerini etkilemiyorlar.

Şunu da belirtmeliyiz ki ödül çıkma sistemi rastgele olduğundan dolayı sandık içerisinden aynı ürünler veya sahip olduğunuz ürünler çıkabilir. Bu ürünleri özlerine ayırıp kostümleri, şampiyonları, totem kostümlerini vs kalıcı hale getirebiliyorsunuz. Sandıktan çıkan istediğiniz şeyleri kalıcı hale getirmek için yeterli öz gerekli ve mağazadaki türüne göre ne kadar öz gerektiğini sistem size gösteriyor. Eğer maçtan erken ayrılırsanız da sandık kazanamıyorsunuz. Eğer son zamanlarda ceza aldıysanız bu da sizin sandık kazanmanızı etkileyebiliyor.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.