Ana sayfa » Knight Online There is An Error in The Selected Server

Knight Online There is An Error in The Selected Server

Knight Online There is An Error in The Selected Server Hatası Çözümü

Knight Online oyuncularının sıkça karşılaştığı hata olan “Knight Online There is An Error in The Selected Server” hatasının çözümlerinden bahsedeceğiz.

Aslına bakarsak bu bir hata değildir, Knight Online yönetiminin oyun içerisindeki hile kullanımını minimum seviyelere indirmek için alınmış bir önlem. Eğer aynı IP üzerinden iki den fazla hesapla oyuna girmeye çalışıyorsanız “There is an error in the selected server” hatasını alırsınız.

There is an error hatası

Peki aynı evde 3-4 arkadaş oyuna giremeyecek misiniz? Şimdi sizlere bunun çözümlerinden bahsedeceğiz.

1-) Oyuna girebilmenizin en kolay yolu herhangi bir Premium paketine sahip olmanız.

2-) Mesela 3 kişi oynamak istiyorsunuz fakat sadece 1 arkadaşınızda Premium var ise ilk olarak Premium olmayan hesaplar ile oyuna girmelisiniz ve en son Premium olan hesap ile oyuna giriş yapmalısınız.

3-) Bazı kişiler çeşitli IP değiştirme programları ile bu durumu aşmaya çalışıyor. Biz bu tür yöntemleri kesinlikle önermiyoruz. Çünkü bu tür programları kullandığınız fark edildiği taktirde hesabınız süresiz olarak kapatılabilir.

İyi bir oyun deneyimi yaşayabilmek için oyun kurallarına uymanızı tavsiye ederiz.

Ekleme: Steam Knight Online There is An Error in The Selected Server hatası için ne yazık ki premium almanız gerekmektedir. Steam Knight Online’da aynı IP’den giriş sınırı 1 hesap olarak belirlenmiştir. Güncelleme olduğunda sizlerle paylaşacağız!

 

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 1
  • Murat

    2-) Mesela 3 kişi oynamak istiyorsunuz fakat sadece 1 arkadaşınızda Premium var ise ilk olarak Premium olmayan hesaplar ile oyuna girmelisiniz ve en son Premium olan hesap ile oyuna giriş yapmalısınız.
    Peki burada premiumu olmayan 2 kişi aynı ip den nasıl giriş yapacak?

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.