Ana sayfa » Knight Online NP Sıralaması ve NP Sembolleri

Knight Online NP Sıralaması ve NP Sembolleri

Yeni bir bilgi rehberiyle daha sizlerleyiz, Knight Online NP Sıralaması ve NP Sembolleri yani bir diğer adıyla Knight Mark’tan bahsedeceğiz.

Knight Online NP Sıralaması ve NP Sembolleri Nedir?

Knight Online içerisinde kazandığınız National Point’ler esas alınarak yapılan sıralamada verilen bir takım sembollerdir. NP Sembolü (Knight Mark) isminizin yanında yer alır ve 32×32 boyutundadır. Bu semboller sahip olduğunuz National Point miktarına göre değişiklik gösterir.

Karakter üzerinde aşağıdaki resimdeki gibi görünmektedir.

nplis

Knight Online National Point (NP) Ne İşe Yarar ve Nasıl Kazanılır?

National Point : Bulunduğunuz ulusa olan bağlılığınızı simgeler.Colony Zone haritasında karşı ırktan kişileri veya haritanın orta bölgesinde zamanlı olarak çıkan(Atross,Riote) monsterleri keserek National Point’lerinizi arttırabilirsiniz.Ayrıca Lunar savaşlarında karşı ırktan kişileri öldürerek veya karşı ırka ait NPC’leri keserekte National Point kazanmanız mümkündür.

Knight Online National Point (NP) Sıralaması

National Point Sıralaması her ulusun ilk 100 oyuncusunu simgeler.Sıralamaya girebilen yani en yüksek NP’lere sahip olan oyuncular  isimlerinin yanlarına NP Sembolü (Knight Mark) kazanırlar. İlk 100 e giren bu oyuncular bulundukları sıraya göre belirli bir para ile ödüllendirilirler. Oyuncular bu parayı Luferson veya Elmorad Castle’nin içerisinde bulunan Knight Clerk isimli NPC’yi ziyaret ederek alabilirler.

Knight Online NP Sembolleri

Knight Online NP Sıralaması ve NP Sembolleri
Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.