Ana sayfa » Knight Online 2017 Klan Turnuvası Başlıyor

Knight Online 2017 Klan Turnuvası Başlıyor

Türkiye’de MMORPG severlere Turnuva – E-spor alışkanlığını kazandıran, bugüne kadar düzenlenen turnuvalar ile oyunculara on binlerce TL para ödülü veren NTTGame ve herkes tarafından bilinen efsane oyun Knight Online ’dan oyuncularında büyük bir ilgiyle bekledi yeni klan turnuvası haberini sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. Toplamda 16 Knight Online klanının turnuva şampiyonu olabilmek için birbirleri ile kıyasıya mücadele edeceği Knight Online 2017 Klan Turnuvası’nın kayıtları 17 Temmuz’da başlıyor!

Turnuva mücadeleleri tarihi ise 6 – 13 – 20 Ağustos’ta! Turnuva Finalleri 20 Ağustos’ta!

17 Temmuz 2017 –  23 Temmuz 2017 tarihleri arasında kayıtlarına devam edilecek olan Knight Online 2017 Klan Turnuvasında kura işlemleri 31 Temmuz 2017 ’de gerçekleştirilecek ve kura sonucunda ise seçilecek olan 16 klan 4’erli olarak gruplara ayrılacak. Turnuvaya katılacak olan tüm klanlar 6 Ağustos 2017 ve 13 Ağustos 2017 tarihlerinde gruplarındaki diğer klanlar ile 2’şer kez mücadele ederek turnuvanın grup aşamasını tamamlayacaklar.dır Grup aşaması sonunda ilk 2’ye kalmayı hak kazanan klanlar adlarını Çeyrek Finale yazdıracaklardır. 20 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olan Çeyrek Final, Yarı Final ve Final mücadeleleri ile Knight Online 2017 Klan Turnuvasının şampiyonu belli olacaktır.

Knight Online GM Ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre turnuva maçları NTT Game Resmi Twitch.tv adresinden tüm oyun severlere canlı olarak aktarılacak. Yayınlar sırasında yapılacak etkinlikler ile de binlerce Npoint ve Knight Online ödüllerinin dağıtılacağı belirtildi.

Şu an için turnuvanın ödülleri hakkında Knight Online GM ekibi tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat önümüzdeki günlerde ödüller hakkında da daha detaylı bir açıklama yapılacağı belirtildi. Geçtiğimiz yıllardaki Knight Online turnuvalarında dağıtılan ödüllere baktığımızda bu turnuvanın da ödülünün fazlasıyla oyuncuları tatmin edici olacağından şüphemiz yok.

Knight Online 2017 Klan Turnuvası hakkında detaylı bilgi almak için oyunun resmi forumunda yer alan konuya göz atabilirsiniz. Konuya ulaşmak için buraya tıklayınız.

Oyunun yayıncılığını üstelenen NTT Game ’in MMORPG oyunu Knight Online için düzenlediği turnuva organizasyonlarına baktığımızda bu konuda oldukça başarılı olduğunu söylemeden geçemeyiz. Birçok turnuvasında olduğu gibi gerek Yapı Endüstri Merkezi ve GameX Fuarı’nda düzenlediği online turnuvalar ile gerekse internet üzerinden gerçekleştirdiği offline turnuvalar ile oyuncularının beklentilerini fazlasıyla karşılamış durumdadır. İlerleyen dönemlerde de aynı başarıyı göstereceklerinden hiç şüphemiz yok.

Knight Online için yapmış oldukları özverili çalışmaların devamını diliyor, turnuvada oyunculara başarılar diliyoruz.

OynanacakOyunlar Ekibi.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.